Pravidelný občasník originálního humoru

Průzkum: Vaše nejoblíbenější / nejdůležitější aplikace pro Android (2015)

Autor chlívek (IT pel mel ) - vydáno 5.6.2015

V roce 2010 a 2011 probíhala na POOH.CZ anketa o nejoblíbenější/nejdůležitější aplikaci pro Android. O pár let později je čas ji zopakovat.


Novou anketu, vlastně její třetí roční, ale tentokrát využije spíš @365tipu, protože k ní patří právě TIP, který ukazuje nepostradatelné aplikace pro Android. Ale protože je hodně osobní, tak bude fajn to doplnit oživením této ankety.

 

Vaše nejoblíbenější / nejdůležitější aplikace pro Android můžete zadat prostřednictvím následujícího dotazníku v Google Docs. Prosím pomozte i v šíření odkazu na tento průzkum, podaří se tak získat větší počet tipů a tím i zájímavější a použitelnější výsledky. Můžete nasdílet odkaz na tento článek na sociální sítě (případně jej poslat mailem). Nebo můžete přímo poskytnout odkaz na dotazník (zkrácená podoba goo.gl/wYOfh6)  -

Pokud se vám zadávat nechce a pouze chcete získat nějaké ty nápady na aplikace pro váš Android, tak zkuste @365tipů a tip s názvem Bez jakých aplikací se neobejdu v Androidu? Jaké nepostradatelné máte vy?

Štítky : Google.com, Android, Google Android, Průzkum, Mobilní aplikace, Software
Poslední změna : 5.6.2015 08:11, Vytvořen : 30.5.2015 20:06, Vydán : 5.6.2015, 7683x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích