Pravidelný občasník originálního humoru

TV Barrandov? Jediný důvod přepnout byl Animáček. Od ledna už nebude, takže sbohem

Autor chlívek (Kultura) - vydáno 9.12.2012


Ano, Animáček je vždy to zásadní co od šesti do osmi večer běží v naší domácnosti. Kuba se už od příchodu domů ptá, jestli už má pohádky. A až TV Barrandov přesune Animáček na 16:00 a bude je vysílat pouze padesát minut? V čtyři odpoledne je Kuba ještě v školce a domů doráží zpravidla až hodně dlouho po páté hodině. Jinými slovy, na Barrandově sedí nějaký idiot, který vůbec nechápe, pro koho to vysílá.

Koláč TV Barrandov ve skupině dětí

Honza Potůček se v Animáček – ukázkový příklad, jak zabít marketingově úspěšný produkt mimochodem mýlí v tom, že "jejich rodiče zkrátka přepnou z Barrandova na ČT 2. A nebo na Disney Channel, Minimax, Nickelodeon, JimJam a kupu dalších televizí". Na ČT2 možná, byť vůbec nevím, že by na ČT 2 něco běželo a ČT 2 je kanál, na který se nepřepíná níkdy. Na ty další ale přepnout nelze, nemám je, stejně jako je namá většina české populace. Možná jsou na kabelu, ale ten je tak málo rozšířený, že vůbec nemá smysl o něm uvažovat. A možná jsou na satelitu, ale ten mít také nemohu. A má ho (reálně na střeše) možná ještě méně lidí, než kabelovku (a s průzkumy na mě nechoďte, věřím jim stejně jako tomu číslu co ČSÚ uvádí jako "počet domácností připojených k INternetu pomocí WiFi").

Takže ano, TV Barrandov zabije úspěšný produkt a je velkou otázkou, jestli tam vůbec zůstane ještě něco dalšího - realita je taková, že na tuhle stanici se u nás přepíná jenom pro Animáček. A vymyslet místo Animáčka zpravodajskou relaci co začne ještě dříve, než zpravodajství ostatních televizí? Absurdní.

Štítky : TV Barrandov, #fail, Děti, Televize, Marketing, Sledovanost|
Poslední změna : 9.12.2012 09:58, Vytvořen : 9.12.2012 09:27, Vydán : 9.12.2012, 16138x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích