Pravidelný občasník originálního humoru

Občas hledám tlačítko pro přehlášení na jinou postavu. A nemohu ho najít

Autor chlívek (World of Warcraft (EN) ) - vydáno 1.2.2012


Zajímavý příběh ... WOWko jsem hrál nějaké 3-4 roky, LOTRO tak rok, rok a půl, po večerech a když je čas hraju RIFT. A WOWko mi svým způsobem chybí, jenže přesně jak se to v tomhle příběhu říka, "ta hra pořád běží, donekonečna, i když v ní nejste". Poznal jsem tam spoustu lidí, na řadu z nich vzpomínám. Na fantastickou partu v gildě ve Woku, lidi z Švédska, Itálie, Rumunska a Anglie. Stejně tak na super partu lidí z Mythu, pr ozměnu česko-slovenský kinship z Lotra. A Dark Legion aktuálně v Mythu? Další parta fajn lidí. 

Ten příběh ve filmu je věrný popis reality, virtuální reality, kam se dá strašně snadno utéct a najít tam útočiště před světem. A i když si možná nevybudujete závislost a nepropadnete tomu, stejně vám to čas od času bude chybět. A budete-li tyhle věcí hrát, je to takový pohyb v kruzích. Chvíli to milujete, pak to začnete nenávidět, zkusíte odejít, začne vám to chybět. Mezitím ty prevíti co to vytvářejí dodají nový obsah, takže chvíli budete mít zase co milovat. 

Jenže, svým způsobem je ten reálný život vlastně stejný. Nekonečný grind, kolotoč, práce, jídlo, práce, jídlo, spaní, vydělat peníze, dosáhnout kýžených cílů, zvítězit v boji o přežití. Jen jedno mi vrtá hlavou, dá se v reálném životě taky udělat /gdisbad? A Game Quit? Nikde tu nevidím tlačítko na smazání postavy. A relognout na jinou se mi taky nedaří.

Poznámka, text k videu vloženém na můj profil na Facebooku, myslím že si zaslouží i zachování na blogu a ten dokument, ten je opravdu výborný.

Štítky : WOW, World of Warcraft, Život, Jen tak, Video, MMORPG|
Poslední změna : 1.2.2012 11:25, Vytvořen : 1.2.2012 10:17, Vydán : 1.2.2012, 26884x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích