Pravidelný občasník originálního humoru

RedRaven.cz - Gothic & Metal Shop nemá na zákazníky čas

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 2.1.2012

RedRaven.cz si samozřejmě může na své Stránce dělat co chce. Mazat, zakazovat vstup, cokoliv se jim zlíbí. Podobný přístup je ale vždy zaručenou cestou do pekel.


Taková poučná věc to byla. Nejprve RedReaven.cz poněkud nekomunikovali s Pavlem Cody Ungrem. Prostě taková předvánoční klasika, nestihli dodat objednané a hlavně nějak nezvládli komunikaci okolo toho. Pavla to poněkud naštvalo, zejména po osobní návštěvě v tomto obchodě (která samozřejmě nepomohla) a také poté, co mu smazali stížnost na Facebook Page (a pro jistotu mu tam zakázali přístup).

Pavel Cody Ungr nakonec svého dosáhl, po zveřejnění na svém blogu a zviditelnění na Twitteru a Facebooku se mu konečně RedRaven.cz ozvali a nabídli mu "zajímavou kompenzaci". Článek (Google cache už vám také nepomůž) na Pavlově blogu už nenajdete, v rámci "kompenzace" zmizel. A celý příběh samozřejmě začal žít vlastním životem.

Smazat, zakázat, vymlouvat se

Nakonec mám zákaz vstupu na Facebook Page (https://www.facebook.com/RedRaven.cz) i já, protože mě prostě zajímalo, proč RedRaven.cz řeší jediného stěžujícího si zákazníka tím, že mu zakáží přístup na Stránku a ignorují ho. Taková "profesní" úchylka a sběratelská mánie. Tyhle úlety sbírám. A zajímá mě ona "logika", kterou se řídí podobně reagující firmy.

 A teď už to vím. Na zákazníky nemají čas, mazání a zákaz vstupu považují za "standardní" způsob. A ohánějí se Pravidly užívání Facebooku.

No ... a to už se blížíme ke zdárnému konci :)

Gratuluji RedRaven.cz co má na práci důležitější věci, než se starat o zákazníky (stávající i potenciální). A já jsem rád, že mám ve sbírce další příklad toho, jak komunikace na sociálních sítích nemá vypadat. Leccos napoví i skutečnost, že RedRaven.cz na své stránce neumožňuje fanouškům vůbec vkládat příspěvky, pouze komentáře k vlastním příspěvkům.

DODATEK - Aktuální stav (16:06, 2. ledna) je ten, že Stránka  není vůbec viditelná. Velmi pravděpodobne byla "zneviditelněna" volbou v administraci Stránky. Vráti-li se, očekávejte ještě více promazané komentáře pod statusy - už tak bylo promazáno všechno, co se tam kde objevilo pod jiným statusy a tázalo se na cenzuru a mazání.  

Štítky : Internet, Facebook.com, Marketing, #fail, Redraven.cz, Pavel Cody Ungr, Komunikace, Sociální síť, Facebook Page, Facebook Stránka|
Poslední změna : 3.1.2012 07:14, Vytvořen : 2.1.2012 16:02, Vydán : 2.1.2012, 20054x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích