Pravidelný občasník originálního humoru

Polská supermodelka na Facebooku a Google - příběh lásky a zrady

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 16.12.2011

Úchylky mají lidé různé, jednou z nich může být vydávat se za úspěšnou sexy modelku polského původu. Dojem trochu kazí občasné použití fotek z Ústí nad Labem (kde ale není vidět tvář), fotografie nohou co moc nesedí k tělu modelky. A samozřejmě divná je čeština místo polštiny či angličtiny. Ale vše to tak nějak drží pohromadě, než se objeví možný podvod a 80 000 co nadržený muž vyhodil z okna.


"Canitta Mona Pietrasinska" je známé jméno (Mona = Monika)  - polská sexy supermodelka. Její fotky najdete po internetu leckde, takže jsou snadno opatřitelné pro koholiv. Zejména pro někoho, kdo na sociálních sítích už několik měsíců pod jejím jménem vystupuje. Na Facebooku jako "Canitta Canitta" (profil byl zrušen před několika minutami), na Google+ jako Canitta Mona Pietrasińska (profil sice zatím existuje, aleprošel mazací kůrou) a na Twitteru jako @CanittaCanitta (prozatím nepromazáno). Když uvádím, že dlouhé měsíce, tak opravdu dlouhé měsíce - všechny falešné profily jsou velmi aktivní (ještě je tu blog canitta.wordpress.com/) a podařilo se jim nasbírat tisíce přátel a sledujících.

Na scénu přichází zhrzený milenec

A všechno to nějak tak fungovalo do okamžiku, než se na Google+ objevil "zhrzený milenec" (příspěvek existuje,a pokud pod ním nenajdete níže uvedenou odpověď falešné Canitty, tak ji nejspíš smazala).  Zhrzený milenec (za předpokladu, že je to pravda) by byl v tomto případě jenom bezvýznamnou epizodou a typickou ukázkou toho, co alfa samci dokáží všechno udělat, pokud vidí fotografii modelky. Ale není to zdaleka všechno.

Uživatel Canitta Mona Pietrasinska je podvodnice, která pomocí Facebooku a sociálních sítí vydělává peníze na naší lidskosti. Prostě má naučený příběh, který aplikuje na chlapy a pomocí fotek TOP modelky vás oblbne tak, že za ní jedete a pak se setkáte s její sestrou, ale ji nikdy nepotkáte. Umí to dobře - nemocnice, úmrtí, sebevraždy, atd... Člověk by musel být lidská hyena, aby ji nepomohl. Vyhledává podnikatele. Já naletěl také a stálo mě to cca 80.000,- Kč. Neudělejte stejnou chybu!!!

Vlastně za to může František (a trochu já)

Uveřejnění něčeho takového poněkud uspíšilo vývoj situace - pod tímto příspěvek se ozval například František Fuka

Ve skutečnosti je to 40letá rozvedená ženská z Ústí nad Labem, viz dlouhý "odhalovací" thread zde:https://plus.google.com/106378848135270560799/posts/hDf8xbCoWWQ . Její "skutečný" profil je zde: https://plus.google.com/118265051981130317188/posts

s odkazem na fantastické čtení, ve kterém už dnes bohužel nenajdete reakce zmiňované "40 leté rozvedené ženské z Ústí nad Labem" - zároveň s mazáním profilů falešné Canitty promazala i své "skutečné" já. Včetně účtu Rozárka Soltészová, který také aktuálně zeje prázdnotou.

Srážka s Františkem (bude zcela určitě mít onu již neexistující komunikaci od "Rozárky" uloženou) byla samozřejmě fatální. A poslední hřebíček do rakve jsem možná zasadil já, když jsem případ "zhrzený milenec" zveřejnil na Google+ a Facebooku. Výsledek je ten, že po Rozárce alias Canittě zůstávají už buď jenom neexistující profily (Facebook) nebo promazané profily (Google+).

Canitta Mona Pietrasinska na Google+

Canitta Mona Pietrasińska na Google+ sice zatím existuje, ale je poněkud promazaný - a zeptáte-li se na cokoliv okolo tohoto příběhu, velmi rychle skončíte na Block seznamu.  Vedle tohoto účtu ještě existuje Rozárka Soltészová - ten už také prošel mazáním, veřejné zůstaly zachovány jenom fotografie. 

Canitta Canitta na Facebooku

Canitta Canitta už na Facebooku není - buď je profil kompletně smazaný, nebo byl deaktivován - pokud se budete chtít podívat, získáte hlášku o neexistující stránce (pokud se objeví zpět, byl jenom dočasně deaktivaný). Mimochodem tam najdete i "Rozárku Soltészovou" - patří tam k typickým sběračům přátel a zahlcovačům nesmyslným obsahem. A zjevně jde o stejnou osobu - tu, která se vedle své skutečné existence, úspěšně měsíce starala o falešnou identitu Canitty. Supermodelky polského původu.

 

Dodatek 17.12 (o den později) - takže účet byl skutečně pouze deaktivovaný a došlo k jeho přejmenování a změně obsahu. Nyní je podvodnice na Facebooku jako "Canitta Mona".

Canitta Mona - Fake Facebook Account

@CanittaCanitta na Twitteru

Twitter prozatím falešná Canitta nepromazala (ale co není. může být)

Nadržení samci za které myslí jejich hormony

Je to samozřejmě skvělé mít sexy topmodelku meiz přáteli na Facebooku (fotky viz třeba Monika Pietrasinska is in her underwear). Co na tom, že už při "žádosti o přátelství" je dost jasné, že polská topmodelka asi těžko bude psát česky a na Facebooku být aktivní jako typická žena v domácnosti nebo důchodce. A čím déle ji v přátelích muži mají, tím více budou tvrdit, že všechno co zde bylo napsáno je lež. A že 100% fake Canitta Mona Pietrasińska  je 100% pravá. 

Celé je to zábavná sonda do světa mužů na sociálních sítích, na které stačí málo. Pár fotek supermodelky a k tomu občasné rozdávání ASCII úsměvů a lichotek, které v 100% fake podobě dostávají od někoho zcela jiného, než od koho si myslí. Ale jako sen, jako sen dobrý.

Štítky : Internet, Sociální síť, Fake, Falešný účet, Podvod, Google+, Google Plus, Facebook.com, Google.com, Twitter.com, Canitta Mona Pietrasinska, Canitta
Poslední změna : 17.12.2011 09:08, Vytvořen : 16.12.2011 16:18, Vydán : 16.12.2011, 21755x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích