Pravidelný občasník originálního humoru

Iveta Bartošová na Facebooku: "Jděte do hajzlu mrdky zasraný"

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 29.11.2011


Iveta Bartošová - jediné pravé oficiální stránky se proměnilo v místo plné teplých lidských slov, pochopení, tolerance a porozumění. Ne, pardon, ve skutečnosti je to uplně jinak. Od správce "jediné pravé oficiální stránky" se tam dočtete "Jděte do hajzlu mrdky zasraný" a "Narovnám vám ksichty" a samozřejmě "jste sračky". Nechybí ani oblígátní "by jste". Podepsáno Josef Rychtář.

"Mrdkám zasraným" se samozřejmě podobné chování nelíbí, ale "Josef Rychtář" má originální vysvětlení.

Zjistil jsem, že s některými to slušně nejde, urážíte napadáte odsuzujete Ivetu, pana Nováka mě a jiné. Tak proč bych nemoh já?Co si to vůbec dovolujete lůzo ?Dáváte Ivetě nebo nám na chleba? né? tak si polibte prdel. Došla mi trpělivost. Kdo vám dal právo moralizovat a poučovat? Já i Iveta jsme svéprávní a je to naše věc. Já se o vás také nestarám.A pokud se někomu z vás něco nelíbí pak sem nelezte. Nás vaše životy také nezajímají, s kým kdo spí, co jí, jak se chová, kde na to vzal, co udělal a co ne.Josef Rychtář Ps. Na hrubej pytel, hrubá záplata. A mužete si stěžovat třeba na lampárně.

A pokud netušíte kdo "Josef Rychtář" je, tak tady je vysvětlení.

Pavla Křupková, Jedna paní myslela a nasrala si do kafe. Jsem přítel Ivety a s jejím souhlasem zde mohu psát. Stačí.... Josef Rychtář

A mimochodem, 100,672 "fanoušků" a aktuálně 21,984 "talking about this". Jinými slovy, míra zapojení v nové Facebook metrice je 21%. Běžná "míra zapojení" fanoušků je tak někde o dva řády menší.

Štítky : Internet, Webdesign, Facebook.com, Iveta Bartošová, Marketing, Komunikace, PR, Sociální síť, Facebook Page, Facebook Stránka, Josef Rychtář|
Poslední změna : 29.11.2011 10:24, Vytvořen : 29.11.2011 09:55, Vydán : 29.11.2011, 58196x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích