Pravidelný občasník originálního humoru

Bátorův "hacklý" Facebook aneb cirkulární definice blba

Autor chlívek (Bulvár) - vydáno 6.9.2011


Ladislav Bátora - Facebook Profile FotoCestou z Litoměřic jsem se v rádiu bavil posloucháním o nové kauze okolo Bátory. Už zase něco napsal o Knížeti. Už zase to napsal na Facebook. A už zase to na jeho "uzamčeném" profilu viděl nějaký novinář, kterého má "čistě náhodou" v "přátelích".

A aby zase nepadala kvůli Facebooku vláda, tak přišel s geniálním vysvětlením, že mu prý ten Facebook někdo hacknul. A vedle Facebooku mu taky prý hacknul mail. Pak jsem dojel domů a volali z Práva, co že si o tom myslím. Nakonec to docela věrně zapsali do Senilní zednář Schwarzenberg, objevilo se na Facebooku Bátory. Je to podvod, tvrdí

A co že si o tom myslím?

„Vysvětlení celé věci je velmi jednoduché, když tedy budeme předpokládat, že pan Bátora je absolutní blb. Pak se mu může na účet dostat kdekdo: někomu řekne své heslo, používá hesla slabá. Osobně se ale domnívám, že pan Bátora je velmi inteligentní. Absolutně proto neuvažuji o tom, že se mu někdo na účet dostal. Kdyby tomu tak bylo, tak je to opravdu nesvéprávný blb, který se nedokáže postarat o své vlastní věci a který nemá co dělat v politice,“ řekl Právu počítačový expert a publicista Daniel Dočekal.

Ano, pardon, taková malá cirkulární definice. Bátora mi skutečně přijde jako inteligentní člověk. Akorát ta výmluva na hacknutý účet je dost laciná. Když už člověk něco řekně, měl by si za tím stát. A když už něco píše na Facebooku, tak je poněkud zvláštní z toho dělat Kauza a málem kvůli tomu pokládat vládu. Svědčí to bohužel o tom, že těm "nahoře" zjevně nejde o tuto zemi a nezajímá je, že dostali mandát od voličů. Jde jim v první řadě o peníze, to už víme. A v druhé řadě jsou jejich ega tak velká, že možná zastíní i ten mamon.

Mimochodem, cesta do Litoměřic po staré silnici (no prostě nemám dálniční známku) je krásná. Říp je nezapomenutelný kopec, sluníčko, krásné počasí, prázdné silnice, všechno zelené okolo. Možná by se ta banda tajtrlíku občas měla projet, přivádí to na úplně jiné myšlenky. Česko umí být krásné. Bez politiků by zjevně bylo ještě krásnější.

Štítky : Ladislav Bátora, Politika, Facebook.com, Sociální síť, Hack, Šlendrián|
Poslední změna : 6.9.2011 16:57, Vytvořen : 6.9.2011 16:50, Vydán : 6.9.2011, 13797x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích