Pravidelný občasník originálního humoru

Neberte šedivákům jejich Tisíc a jednu noc

Autor chlívek (Kultura) - vydáno 9.2.2011


Čím žijí lidé na Facebooku? Bojkotem Tisíce a jedné noci na TV Nova !!!. Čím žijí česká média? Rozebíráním toho, jaký je turecký serial .... no prostě je turecký. Import turecké kultury do českých kotlin nemůže dopadnout jinak (není každý Simir Gerchán aby mohl konkurovat v nezničitelnosti Chucku Norrisovi) a přeci jenom, z Rumunska je to k Turecku o hodně blíž. Nejenom geograficky, ale také v mentalitě.

šedivák - člověk, který propadl supervizi a tráví život v transu. Jelikož supervize je návyková, šedivákem se člověk stává poté, co se dívá šest hodin v kuse; (Ondřej Neff, Jádro pudla)

Národ potřebuje masu šediváků. Politika ji potřebuje. A NOVA je ideální nástroj k výrobě šedivého davu. Neberte jim to co potřebují k životu. Bezduché, hloupé a nekonečné seriály. Šedivý dav je prospěšný. Neprotestuje, nevměšuje se, je tolerantní k tunelování, rozkrádání, podvodům. Poté co odpoutá oči od tureckého seriálu, je mu rázem jasné, jak je ten český svět okolo skvělý, barevný, akční. A jak výborné místo je to k životu.

Štítky : Nova, Tisíc a jedna noc, Politika, Kultura, Televize|
Poslední změna : 9.2.2011 13:38, Vytvořen : 9.2.2011 13:38, Vydán : 9.2.2011, 10381x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích