Pravidelný občasník originálního humoru

Facebook končí 15. března 2011

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 10.1.2011

FACEBOOK WILL END ON MARCH 15th! napsali v sobotu na Weekly World News. A nikoho už asi nepřekvapí, že tuhle zprávu vzala řada lidí vážně.


Facebook končí 15. března 2011"Facebook se vymknul kontrole," uvedl Mark Zuckerberg na tiskové konferenci. "a stress z řízení společnosti mi zničil život. Musím ukončit všechno tohle šílenství."

Článek je vydařený parodický kousek a Weekly World News je humoristické médium. A jenom těžko lze uvěřit tomu, že by někdo na něco takového skočil. "Nemyslím si že by o něco šlo," citují dále Zuckerberga. "Abych pravdu řekl, myslím, že to takhle bude lepší. Bez Facebooku budou lidé muset vyrazit ven a mít reálné přátele. To je vždy dobrá věc."

Jenže, svět Facebooku je přesně takový, jaký vypadá v "oznámení o konci". No, Facebook Will Not Shut Down On March 15th uvádí All Facebook a upozorňuje i na to, že zpráva o konci Facebooku má tisíce komentářů (aktuálně skoro 9 000).  Mashable se tématu začalo věnovat v článku Facebook Says It’s NOT Shutting Down March 15, kde zjistíte, že si dokonce vyžádali stanovisko Facebooku (v takovýchto momentech musí být povolání tiskového mluvčí k nezaplacení).

Na Facebooku už samozřejmě vznikají petice za zachování Facebooku jako například A Petition To Stop Facebook From Shutting Down!!!!!.  A jak vážné to může být ukazuje i Facebook denies shutdown rumors od AFP, tedy zpráva od tiskové agentry. A samotný Facebook se ostatně k tématu vyjádřil také:

We didn't get the memo about shutting down, so we'll keep working away like always. We aren't going anywhere; we're just getting started.

Krátká poznámka v Facebook Stránce má aktuálně 54 577 like a 9 268 komentářů. Jen o něco málo více, než článek, kde to všechno začalo.

FACEBOOK WILL END ON MARCH 15th!

Štítky : Internet, Webdesign, Facebook.com, Sociální sít, Hoax, Fáma, Humor, Mark Zuckerberg
Poslední změna : 10.1.2011 07:43, Vytvořen : 10.1.2011 07:41, Vydán : 10.1.2011, 11877x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích