Pravidelný občasník originálního humoru

Prima COOL si naběhla na Facebooku a slibuje nesplnitelné

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 4.1.2011


Je hezké vidět, že Prima COOL Facebook Page má skoro sto tisíc fanoušků. Méně hezké je ale vidět, že správce této firemní Page (Stránky) vůbec netuší, jak Facebook funguje. Nebo možná tuší, ale fanouškům prostě jenom lže.

Za chvíli budem mít 100 000 fanoušků, což je naprosto grandiózní! A protože se nemůžem dočkat, vyhlašujeme tímto, že 100 000. fanoušek od nás dostane COOL balíček s COOL samolepama, plackama, sirkama a frisbee... Tak šup šup... :)

Je potřeba to připomínat znova - Facebook neumožňuje zjistit "kolikáty" je určitý Fanoušek (Lajka). Není tedy možné vybrat fanouška podle pořadí.

Facebook dokonce ani neumožňuje získat seznam fanoušků určité stránky - neumožňuje to ani správcům stránek. Tedy, neumožňuje to oficielní cestou - ta neoficielní spočívá v cestě, která je v rozporu s pravidly užívání. Ale ani touto cestou není možné jakkoliv správně získat fanoušky v pořadí v jakém se stávali fanoušky.

Řada uživatelů Facebooku už ví jak to s tím pořadím je a na Prima COOL Facebook Page to patřičně komentují.

Honza Novák To by mě zajímalo jak toho 100 000 fanouška poznáte xD

Karel Florian Ono jde hlavně o to, že nejde zjistit pořadí fanoušků, takže 100.000-ého fanouška nedokážete identifikovat :D.

Správce Prima COOL má ovšem žaludek na lži dostatečně vybavený.

Prima COOL Kdo je 100 000. zjistit jde, nebojte se nic... Vás ostatní máme taky rádi a brzy se dočkáte další soutěže o cool věci.. :)

Štítky : Facebook.com, Prima COOL, Sociální síť, Internet, Webdesign, Facebook Page, Facebook Stránka, Facebook pravidla, Facebook soutěž|
Poslední změna : 4.1.2011 08:04, Vytvořen : 4.1.2011 08:04, Vydán : 4.1.2011, 17611x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích