Pravidelný občasník originálního humoru

Staňte se fanoušky a vyhrajte antivirus

Autor chlívek (O obyvatelích) - vydáno 29.11.2010

Norton Antivirus 2011 a Norton Internet Security 2011 čeká každý týden na dva fanoušky stránek Norton CZ a POOH.CZ. Začínáme 29. listopadu 2010 a losovat budeme celkem čtyřikrát.


POOH.CZ a Symantec vám mohou (budete-li mít trochu štěstí) nabídnout malý dárek (možná se bude hodit k Vánocům). K dispozici jsou čtyři kousky Norton Antivirus 2011 a čtyři kousky Norton Internet Security 2011. Ve slušivé žluté krabičce obsahující plnou verzi programu s licencí na jeden rok používání .

Podmínky jsou jednoduché - staňte se fanoušky obou (Norton CZ  a POOH.CZ) Facebook Stránek (Pages) a pokud máte zájem být v losování o kterýkoliv z uvedených produktů, vyplňte své "facebookové" jméno (aby vás bylo možné mezi fanoušky dohledat) a e-mail (aby vás bylo možné kontaktovat v případě výhry) ve formuláři o kousek níže.

Jednou týdně, o víkendu, vylosujeme dva nové výherce. O výhře jim pošleme e-mail s prosbou o poštovní adresu a na tu bude zaslána výhra. Losovat budeme vždy ze všech zaregistrovaných "fanoušků" (ne, víc než jedou ale vyhrát nemůžete) a podmínkou výhry je, že v okamžiku losování bude ověřitelné, že vylosovaný je "fanouškem" obou Facebook Stránek (Pages).

Staňte se fanoušky a vyhrajte antivirus

Norton Antivirus 2011 a Norton Internet Security 2011
čeká každý týden na dva fanoušky stránek Norton CZ  a POOH.CZ.
 

Proč chceme abyste se pro šanci na výhru "registrovali"?

Facebook zakazuje využití Facebooku pro vyrozumění o výhrách, proto potřebujeme e-mail, na který vám můžeme poslat informaci o výhře. Facebook také neumožňuje žádným běžným způsobem získat kompletní seznam fanoušků určité stránky - proto potřebujeme vaše "facebookové" jméno, abychom mohli ověřit, zda jste mezi fanoušky obou Facebook Stránek.

Registraci vašeho "facebook" jména a e-mailu můžete provést v následujícím formuláři. Najdete ho zde, pokud si ho budete chtít zobrazit v přehlednější podobě.

Jména dvou vylosovaných výherců budou každý týden zveřejněna na www.pooh.cz (Facebook zakazuje zveřejňovat i samotná jména výherců na Facebook Page).

E-mail, který poskytnete v rámci registrace, nebude použit v budoucnu pro zasílání žádných informací ani nabídek, bude použit pouze pro vyrozumění o výhře a získání poštovní adresy potřebné pro zaslání výhry (zasílat bude CoLin s.r.o., public relation agentura společnosti Symantec v České republice, soutěž organizuje POOH.CZ)

Štítky : POOH.CZ, Facebook.com, Soutěž, Symantec, Norton Antivirus
Poslední změna : 28.11.2010 23:22, Vytvořen : 28.11.2010 13:59, Vydán : 29.11.2010, 9392x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích