Pravidelný občasník originálního humoru

Pár desítek tisíc hlupáků si myslí, že mají Facebook 2.0

Autor chlívek (Film) - vydáno 10.10.2010


Facebook 2.0 nedostanete ani omylemVlna podvodných Facebook aplikací, stránek i webů využívajících Facebook prvky pokračuje dalším kouskem v podobě www.facebook2.cz.  Našlo se už pár desítek tisíc hlupáků, kteří věří tomu,ž e jim zplácanina na adrese Facebook2.cz aktivuje "nový Facebook 2.0". Lidská blbost je jak známo neměřitelná a zde je další důkaz.

A tak nejprve klikají na "klikněte na "Aktivovat Facebook 2.0"" čímž šíří tenhle nesmysl dál. A poté samozřejmě klikají i na velké zelené "GO" tlačítko - je tam přece napsáno "klikněte na GO": A typická internetová ovce bez mozku přece klikne na to, co jí je předloženo. A tvůrci dalšího podvodu si mnou ruce, protože získávají z každého hlupáka, který jim naletěl.

A pokud se chytráci z VyherniSmska.cz stanou centrem pozornosti, tak je přece řešení snadné. To "oni" neudělali, to udělal "někdo" jiný. A v extrémním případě. To přece udělal aby je "poškodil".

 

Pár desítek tisíc hlupáků si myslí, že mají Facebook 2.0

Štítky : Facebook.com, Podvod, Sociální síť, Sociální inženýrství, Hoax, Soukromí, Ochrana soukromí, Vyhernismska.cz, VOV Praha|
Poslední změna : 10.10.2010 19:17, Vytvořen : 10.10.2010 19:12, Vydán : 10.10.2010, 14126x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích