Pravidelný občasník originálního humoru

Siesta a jiné pobídky

Autor chlívek (FOTO) - vydáno 29.9.2008


Je to tak,  siesta nikoliv v pravé poledne, ale někdy před desátou ranní. A nikoliv někde na místě vhodném, ale klasicky na lavičce na Můstku. Bezďáků a ožralů se tohle místo prostě nezbaví a nezbaví :)

Siesta

Ale z jiného soudku, Vodafone prý svůj firemní časopis nabídne v internetové podobě. Okamžitě přiznávám, že vůbec netuším proč by to měl dělat a považuji to za zhola zbytečné. Považuji za zhola zbytečné firemní "časopisy" všech operátorů, nemá smysl jimi ani listovat a jediné kam rovnou míří je odpadkový koš. Trpí stejným syndromem jako zhovadilé letáky přikládané k účtům - nezaujmou, je to jenom hloupá reklama a jenom další ukázka toho, jak dobře operátor dokáže obrat zákazníka.

Možná, jednoho dne, se zákazníci operátorů proberou a uvědomí si, že mám jedny z nejdražších telekomunikačních služeb v Evropě. A že operátoři, stejně jako například elektrárenský ČEZ, na zákaznících nestydatě vydělávají. A ještě jim to dávají sežrat v podobě zbytečných firemních časopisů.

Může člověk mít virtuální klaustrofobii? Asi ano, protože jakékoliv malé prostory v 3D hrách mi nedělají dobře. Ale mě nedělají dobře ani klasické FPS střílečky - tam vydržím tak maximálně pět minut, začnu se potit, začne se mi točit hlava a jsem zralý tak akorát na to si na chvíli lehnout. A s malými prostory je to stejné, jakmile musí být kamera příliš blízko mé postavy, tak to není ono.

Dneska má TK Symantec a bude tam mluvit o antiviru a firewallu (zejména) pro domácnost (tedy kupodivu o modelech 2009. Trend roku je rychlejší a méně žravý antivir, rychlejší update s menšími velikostmi souborů a pochopitelně maximální využití toho, že jsme vlastně všichni skoro setrvale online.

Štítky : Foto, Praha, Můstek, Bezdomovec, Bezdomovci, Vodafone, Symantec, Virtuální svět|
Poslední změna : 29.9.2008 08:58, Vytvořen : 29.9.2008 08:15, Vydán : 29.9.2008, 15001x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích