Pravidelný občasník originálního humoru

Jarek Dejavu se rozjel a tapetuje Lupu (opět)

Autor chlívek (Gaming, online, ...) - vydáno 19.9.2008


Je to tak, v celém tom slavném sporu mezi Benetou a Jaroslavem Peňaškou jde totálně o hovno. Lépe řečeno, Jaroslav Peňaška (Jarek Dejavu v SL) všude možně i nemožně křičí něco o zlodějích, podvodních a působí jako kdyby mu byla provedena kdovíjaká křivda. Svého času se mu, bohužel, podařilo přesvědčit Honzu Rylicha na Lupě, takže z toho vznikl takový zvláštní článek. A dnes Jarek založil na Lupě diskusní vlákno, do kterého dokázal nasypat 26 příspěvků - sám. Fascinující.

Jarek Dejavu a jeho svatý boj

Jednu věc je k tomu potřeba dodat - když Jaroslav vyrukoval před pár týdny s obviněními Benety/beVirtual (Martin Dvořák) o dluzích, podvodech a tomu podobných věcech, tak jsem pochopitelně zbystřil. Není nad nějakou tu aférku. Jenže pak se při komunikaci s Jarkem ukázalo, že všechno to má "per huba" a nějaké doklady či podklady vlastně neexistují.

Co s tím, co s člověkem, který dokáže na Lupě vyplodit 26 příspěvků v diskusním fóru tím, že tam nakopíruje mraky hloupostí bez ladu a skladu? A ještě věcmi, které nikdy nikdo třetí nedokáže rozsoudit, zejména proto, že jsou daleko spíše konstrukcí, než něčím s reálným základem? Nebo lépe řečeno, jsou to jenom tvrzení, která není možné ničím doložit?

A co dělat případně s lidmi, kteří "podnikají" aniž by měli jakékoliv smlouvy, doklady či něco o co by se mohli opřít? Pověsit do průvanu za koule?

Štítky : Virtuální Svět, Second Life, Beneta, beVirtual, Jaroslav Peňaška, Martin Dvořák, Jarek Djavu, Martin Duncker|
Poslední změna : 19.9.2008 10:08, Vytvořen : 19.9.2008 10:08, Vydán : 19.9.2008, 12808x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích