Pravidelný občasník originálního humoru

Přichází velká změna, spouštím JustIT.cz

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 6.7.2008


Internetových serverů nikdy není dost. Proto počátkem roku vznikl www.FeedIT.cz, na kterém najdete tiskové zprávy z IT/C oboru. Během zítřka překročí první tisícovku zveřejněných tiskových zpráv v češtině. A pokud by se počítaly i ti anglické, případně se prostě počítalo na počet článků, tak už by tu tisícovku měl za sebou.

Dnes jsem spustil další internetový server, www.JustIT.cz. A jak název napovídá, je to prostě Just IT. Klade si velké cíle a jako určitý vzor má před sebou úspěch a obsah TechCrunch.com. Rychlé, stručné a relevantní IT/C zpravodajství, to je zhruba to, o co by se mělo jednat. Málokdy je potřeba několik tisíc znaků, určitě není potřeba 99.99% znaků zkopírovaných z tiskové zprávy (na to mám FeedIT.cz).

Znamená to i to, že z POOH.CZ se mé IT/C blognutí přesunou právě na www.JustIT.cz. A v průběhu příštího týdne na témže místě začnou přibývat další autoři. Cíl je vcelku jednoduchý, vytvořit přestižní a zajímavý informační zdroj, který nebude mít uzávěrky, který nebude psát zbytečné věci, kde se rychle dozvíte to, co se v IT/C právě děje. Ať už doma, nebo v zahraničí. To podstatné ze zahraničí zprostředkuje JustIT.cz česky, to další ve formě průběžně přibývajících odkazů na články.

Znamená to i to, že hledám další šikovné IT/C autory. Pro prvních pár měsíců mohu nabídnout pouze případnou slávu, podíl na budování nové služby. Za pár měsíců, podle předběžných plánů na přelomu léta a podzimu, i klasické autorské honoráře. Máte-li co nabídnout a chcete zkusit něco nového, ozvěte se :)

Štítky : JustIT.cz, FeedIT.cz, POOH.CZ|
Poslední změna : 6.7.2008 19:44, Vytvořen : 6.7.2008 19:33, Vydán : 6.7.2008, 12521x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích