Pravidelný občasník originálního humoru

BonusWeb vydává "preview" neexistující hry ... no to jsou věci

Autor chlívek (Gaming, online, ...) - vydáno 1.7.2008


Považuji za dost neuvěřitelné, že je možné vydat "preview" neexistující hry (viz Pekelně žhavé Diablo 3 v podrobném preview). Hra ještě neexistuje, takže článek je tvořen z těch několika málo veřejných fotek, které Blizzard vypustil, když před pár dny Diablo 3 oznámil.

Moc mi hlava nebere jak může David Sillmen napsat "vypadá dobře, ba skvěle..." když jediné co mohl vidět, je pár obrázků a nějaká "natočená" videa a (možná) puštěné demo na víkendové Blizzardí megaakci v Paříži. Ale čemu se divit, když může někdo napsat "jelikož ovládání ve World of Warcraft dotáhli téměř k dokonalosti, proč by již jednou vytvořené prvky nevyužili," tak to se asi není čemu divit. Sillmen by možná měl vědět, že WOWko nikdo s ovládáním od Blizzardu nehraje. V pokročilejší fázi hry by si velmi omezenými možnostmi ani neškrtl.

Ale co, když může BonusWeb vydat EXKLUZIVNĚ: Diablo III + trailery + hires screeny (všechno v originále tady) ačkoliv na tam uvedených věcech nic exkluzivního není, tak proč by nemohl dělat "preview" neexistující hry.

Štítky : BonusWeb, Žurnalistika, Diablo 3, Gaming|
Poslední změna : 1.7.2008 09:23, Vytvořen : 1.7.2008 09:16, Vydán : 1.7.2008, 11536x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích