Pravidelný občasník originálního humoru

Vysavač, hadice a jiné dětské radosti

Autor chlívek (FOTO) - vydáno 19.3.2008


Jakub

Nejoblíbenější hračkou malého Jakube nadále zůstává vysavač. Je to první věc, po které se vrhá po příchodu domů. Nevím co ho tak láka na běhání po bytě s "T" dílem od vysavače s napojenou jednou rourou. Případně na tahání celého vysavače za sebou. Možná bychom ty kusy měli propojit a naučit ho vysávat :)

Rozbité auto má řešení. Vyměněná převodovka  je to, nikoliv poloosy. Velmi vtipné, takže už tam je další převodovka. Jak dlouho asi vydrží?

Včera jsem byl ve Strategii hodnotit reklamy. Sázel jsem tam dost "0", což je uplně nejhorší ohodnocení. Ale kupodivu jsem nebyl sám. Pár hezkých kousků tam nicméně k vidění bylo. Pokud chcete vědět jakých a jak jsem hodnotil (tisk, billboardy, internet a televize), tak budete muset číst další čtyři vydání Strategie.

Pro Lupu jsem na dnešek psal článek o tom, jak vlastně funguje Phishing a co se okolo toho děje. Po asi šesti hodinách psaní z toho vyšlo něco tak dlouhého, že to Aleš rozdělí na dvě části a vyjde to až zítra a pozítří. A mám 100 chutí k tomu dopsat ještě díl třetí, o tom jak se s phishingem (dá/nedá) bojovat.

Štítky : Foto, Jakub|
Poslední změna : 19.3.2008 10:06, Vytvořen : 19.3.2008 10:03, Vydán : 19.3.2008, 12163x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích