Pravidelný občasník originálního humoru

Nemám potřebu mít Windows Vista, dokonce ani Windows XP

Autor chlívek (Microsoft) - vydáno 7.3.2008


Podle Ballmera udělal Microsoft nějaké chyby, zejména co se kompatibility u Windows Vista týče. Osobně bych řekl, že Microsoft udělal chybu už u Windows XP. Vidím to dnes a denně. Na mém běžném pracovním stroji mám Windows 2000, na notebooku Windows XP, v Inside se setkávám s Windows Vista. A den co den vidím jednu jasnou věc, nemám nejmenší důvod změnit Windows 2000 na cokoliv "novějšího".

Windows XP mi nabízí pouze barevnější rozhraní, jinak nic nového. A Vista mi nabízí ještě barevnější rozhraní spolu s totálním zmatkem, protože všechno co se doposud chovalo běžně a logicky, se náhle chová zmateně a zbytečně složitě. Průhlednost oken a další Aero vymoženost se na čtyřjádrovém stroji s kupou paměti projevovaly tak "rychle", že první co bych hledal, je jak to vypnout.

Microsoft udělal chybu už u Windows XP, nenabízí nic, pro co by skutečně stálo za to, vynakládat další finance a čas na upgrade. Bohužel mi asi časem nic nezbyde, protože Microsoft prostě upgrade postupně vynutí. Už teď na Windows 2000 nejde použít IE 7 (u této verze prohlížeče mimochodem platí totéž, proti IE 6 zde není nic, proč by skutečně stálo za to ugpradovat) a Microsoft řadu aplikací píše s uměle vynucenou podmínkou jménem "Neběží na ničem jiném, než XP a později".

Štítky : Microsoft, Vista|
Poslední změna : 7.3.2008 20:42, Vytvořen : 7.3.2008 20:35, Vydán : 7.3.2008, 9339x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích