Pravidelný občasník originálního humoru

Blokáda hranic

Autor chlívek (Bulvár) - vydáno 25.4.2007


"Tak nám Rakušáci v pátek zase zablokují hranice", vrčel kamarád Martin čtoucí zprávu Odpůrci Temelína připravují delší blokády na serveru lidovky.cz. "Blokování hranic je v praxi vyhlášení válečného stavu," rozvíjel dál myšlenku. "Proto vezmem sudlice a cepíny a půjdem jim tam v pátek rozbít držku," dokončila jsem ochotně za něj.

Blokují hranice a dobře dělají. Já kdybych měla houby co na práci, doma si nudou okusovala nehty a ze zoufalství nad tím, že není do čeho píchnout přemýšlela o tom, že si hodím mašli, také bych šla blokovat. Klidně i hranice. Je to totiž lepší než drátem do oka, že jo. Po zdařilé blokádě, když bych naštvala dostatečný počet náhodně projíždějících (vlastně mou vinou neprojíždějících) řidičů, kteří za Temelín můžou zhruba tak, jak prababička Jozefka za lenost medvídků koala, bych se spokojeně odebrala domů. Tam bych si posvítila elektřinou z JE Temelín, uvařila bych si večeři na elektřině z JETu, vykoupala bych se ve vodě ohřáté elektřinou z JET, vytáhla bych si z lednice pivo, vychlazené elektřinou z JET a podívala bych se na zprávy v TV (která též samozřejmě funguje díky elektřině z JET) na to, jak mi to odpoledne na těch hranicích slušelo.

Jestli oni ti Rakušáci přece jen nechodí blokovat blbě. Kdyby chodili například okupovat úřad vlastní vlády a chtěli, aby přestalo Rakousko produkci jaderné elektrárny Temelín kupovat, tak by pro svou "bezpečnost" udělali asi podstatně víc. Jen jestli  by k tomu nemuseli také začít svítit loučemi, koupat se v potoce, vařit na ohništi ...|
Poslední změna : 25.4.2007 16:31, Vytvořen : 25.4.2007 16:19, Vydán : 25.4.2007, 8149x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích