Pravidelný občasník originálního humoru

Počítačové hry vychovávají vrahy

Autor chlívek (Bulvár) - vydáno 19.4.2007


Už jsem začala váhat, jestli je bulvár v pořádku, když po masakru na Virginské polytechnice v rámci tradice neobvinil z neštěstí Counter Strike. Ten je takový splachovací, dá se na něj svést prakticky cokoliv. Ale samozřejmě lze obvinit počítačové hry jako celek, to je prostě IN.

Dnes jsem mohla zajásat - je v pořádku. Bleskově nezklamalo a vaří z vody pod titulkem Vychovávají počítačové hry vrahy?. Zamrzelo mě jen, že redaktoři opominuli fakt, že se jednalo o jihokorejského studenta. Z toho šlo totiž udělat ještě i zavářku. Není tajemstvím, že právě v Jižní Koreji jsou utkání v počítačových hrách přenášeny dokonce celoplošnou TV a mají hned několik programů, kde vysílají klání v PC hrách 24 hodin denně. Je pravda, že onen střelec si toho asi moc neužil, protože žil od dětství v USA, ale to je přece zanedbatelné:)

Teď nám to ještě musí oznámit naléhavým tónem redaktor některé z našich bulvárních TV (včetně ČT), vytáhnout nějakého chudáka psychologa, který se bude vydávat za "odporného" poradce (nebo opačně?) a odborně PC hry označí za "možný spouštěcí mechanizmus" a můžeme to ukončit.

BTW. všimli jste si, jak lidé stále méně na podobné "jatečné" zprávy reagují?|
Poslední změna : 19.4.2007 11:34, Vytvořen : 19.4.2007 10:54, Vydán : 19.4.2007, 8606x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích