Pravidelný občasník originálního humoru

Večerníček na odstřel

Autor chlívek (Bulvár) - vydáno 17.4.2007


Za tepla hlásím všem skrytým i zjevným myslivcům a mysliveckým sympatizantům, že ta Česká televize si fakt nedá pokoj. Po nedávném skandálu, kdy ostudně kompromitovala v očích dětí i celé veřejnosti české myslivce ve Večerníčku Madla a Ťap, dnes bezostyšně uvedla (opět v rámci Večerníčku) pohádku z cyklu O víle Amálce epizodu, kde myslivec svévolně a záměrně postřelil ženatého srnečka a zranil mu nožičku. (Léčebný materiál přinesl až na hrubý nátlak sršňů).

To už nejde odbýt jen prohlášením:
"Jsme přesvědčeni, že z psychologického hlediska musela tato část seriálu zanechat v dětech dojem, že myslivci jsou jako skupina špatní lidé, pro které jsou podobné skutky normální. Diváci tak dostali zcela nekorektní informaci, která velmi hrubým způsobem dezinformuje veřejnost a dle našeho soudu nepatří do veřejnoprávního média. Především u dětí, u kterých se teprve vytváří systém hodnot, hodnotových orientací a názorů na okolní svět, je velice důležité překládat informace nezatížené předsudky."

Myslím, že je na čase, aby jednatel Českomoravské myslivecké jednoty Jaroslav Kostečka zavelel a nechal odstřelit Večerníčka, vílu Amálku, ředitele České televize a kompletně Radu pro rozhlasové a televizní vysílání v uvedeném pořadí.|
Poslední změna : 17.4.2007 19:12, Vytvořen : 17.4.2007 19:04, Vydán : 17.4.2007, 8597x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích