Pravidelný občasník originálního humoru

Quo vadis KDU-ČSL?

Autor chlívek (Bulvár) - vydáno 3.4.2007

Kam kráčíte, lidovci? Na porážku?


Ať vykládají lidovci "koňovi", že opravdu nemají osobnost, leadera, který by mohl vést stranu. Vždyť je to tam jeden profesionální "papaláš" vedle druhého. Pominu-li všehoschopného Kalouska a potměšilého pleticháře Cyrilka Svobodu, kteří už si přece jen své odbyli, napadá mě skutečně skvělá kandidátka, Vlasta Parkanová. Ale určitě by se našli další představitelé, především z Moravy, která ostatně tuto stranu stabilně v parlamentu drží.

Tak do pihele tmavýho, proč si tam pořád vydržují toho čuníka? Přece už dávno nejde o to, jestli vzal, či nevzal úplatek, jak a kolik milionů si může ušetřit z platu bezpečnostní technik, jestli deportoval Romy do gheta, nebo jim "pomohl". Jde už jen a jedině o to, jak moc tento člověk poškozuje nejen lidovce, ale i vládu, Českou republiku a všeobecně - politickou kulturu. Protože ty perly, co ze sebe Čunek sype, to není práce nějakého ultratajného komplotu, zhrzené sekretářky, nebo novinářů v jakémkoliv žoldu. To už je jen čistá Čunkova blbost.

Neupírám mu právo blbcem býti. Na to má ostatně právo každý. Nedivím se jemu, že se mu nechce samotnému odejít, protože i na důstojný odchod je třeba určitá inteligenční kapacita, které se mu zcela evidentně nedostává. Divím se lidovcům. Vždyť oni přece všeobecně choromyslní nejsou. Nebo že by snad u nich propukla epidemie demence?

Nikomu z nich se nechce vzít do ruky horký brambor propadu lidoveckých preferencí za poslední léta. Jen divočák z beskydských hvozdů byl ta tupý, že do toho šel jako vůl na porážku. A na porážku jde dál, bohužel sebou táhne na jednom provaze celé stádo spolustraníků. Kolik z nich stačí vyskočit, než dostanou poslední ránu palicí mezi oči (ale ano, já vím, že už dávno se na jatkách zabíjí elektrickým proudem)? Jak dlouho jim bude trvat, než se zachrání a nechají tlapat divokého čuníka samotného ...|
Poslední změna : 3.4.2007 13:06, Vytvořen : 3.4.2007 12:42, Vydán : 3.4.2007, 8554x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích