Pravidelný občasník originálního humoru

Oblíbené weby

TIP!

Pokud chcete uložit všechny své "Oblíbené (Favorites)" a poté je moci kdykoli obnovit, zkuste službičku

ÚLOŽIŠTĚ OBLÍBENÝCH

Každý máme své oblíbené weby či stránky. Zpravidla si jejich přehled udržujeme v Oblíbených/Favorites nebo máme udělanou stránku s jejich přehledem. Nebo si je prostě pamatujeme. A často na ně chodíme. Třeba i tak často, že denně. POOH.CZ nabízí malou službičku. Vložíte si sem své oblíbené internetové adresy - budete je mít přístupné kdekoliv jste (doma, v práci, na cestách). Pak kdykoliv příjdete, budete moci kliknout na OTEVŘI a všechny se vám otevřou v nových oknech.

Jedinou podmínkou použitelnosti této službičky je, že máte registraci uživatele na POOH.CZ a jste přihlášeni (přihlásit se můžete v pravém sloupci a tam také uvidíte aktuální stav - po přihlášení zmizí formulář).

Musíte se přihlásit!

[potlač všechny] [povol všechny] [* smaž všechny *]

Seznam svých oblíbených webů a stránek můžete snadno  udržovat. U každého již založeného webu máte možnost smazat nebo potlačit jeho otevření. Stačí když kliknete na odpovídající odkaz.

Pokud chcete přidat nějaký nový web či stránku, prostě vyplňte následující informace

Název webu

Adresa (která se bude otevírat)

Žádné kontroly na správnost adresy či názvu se nedělají, tahle pomůcka je prostě příliš jednoduchá aby byla snadno použitelná, takže se nekontroluje ani (například) vložení duplicitních adres. Počet oblíbených, které sem můžete vložit, není nijak omezen. Pokud váš prohlížeč snese otevření potřebného počtu oken, dělejte si s tím co chcete. Obě vkládané položky mohou mít maximálně 150 znaků (každá pochopitelně)

Chci s něčím začít

Abyste měli s čím začít, můžete si pořídit kompletní sadu oblíbených z POOH.CZ (tu kterou najdete v pravém sloupci pod názvem UŽITEČNOSTI (nebo tedy aspoň stav z nějaké té doby před nějakými těmi dny, týdny). Stačí kliknout.