Pravidelný občasník originálního humoru

Pár novinek...

Autor chlívek (Kultura) - vydáno 10.11.2008

Ahoj :-) Tak pár novinek z Netopýřákova:


1. kocour už se uzdravuje, nabírá kilíčka, sází bobků čím dál víc. Od chvíle, kdy skoro zkolaboval kvůli ucpaným střevům (v tomto stavu byl navrácen chovatelce, která mi pak dala vědět), tančím oslavný tanec při objevení každého bobku v jeho záchůdku. Život je prostě zábavný a kdo by řekl, že i obyčejné hovno dokáže udělat takovou radost.

kocourek

2. přípravy na změnu práce zahájeny. Od ledna budu mít novou kancelář. Opět bude hnusnější, než ta stávající. Mám totiž takový hezký zvyk zrekonstruovat svoji kancelář do podoby, která mi vyhovuje, a pak změnit místo, event. rovnou i zaměstnavatele. :-)

3. už jen 7 dní do odletu za mou milovanou Děvkou Východu. Je to stejné jako s láskou, na tu první člověk nikdy nezapomene. A moje první cesta do Asie byla jako Cesta Neználka na Měsíc. Jsem zvědavá na průběh a doufám, že na cestě zpátky stihnu letadlo aspoň já, když už kufr nebude mít šanci. Zatím mám rekord v odbavení na CDG Paris 42 minut včetně sprintu na check-in. A teď mám dle letenky přesně 45 minut na výstup - přesun na terminál EU letů - check-in - boarding. No, let po osmé večer to případně jistí :-)

4. na kurzu začínáme nacvičovat choreografii na únorové vystoupení. Vzhledem k faktu, že jsem středně netalentované poleno, ještě úplně nevím, zda mám doufat, nebo naopak bát se, že v tom termínu budu muset na nějakou neočekávanou služební cestu. Budu to průběžně vyhodnocovat. Každopádně tam chodím strašně ráda a musím říct, že ostatní holky jsou moc fajn!

5. zhřešila jsem. Koupila jsem si šaty. 14 dní jsem je nosila v hlavě, až jsem se rozhoupala dojít si je koupit. Krátké, černé, s třásněmi. Nahoře nic vyzývavého, zato dole pěkných pár centimetrů látky chybí. Taky jsem zas začla posilovat nohy, když už je hodlám takhle vystavovat. Je nádherné, jak třásně reagují na sebemenší pohyb, jak zahalují tělo, jak tančí se mnou. Vrtěla jsem se v nich v kabince snad 15 minut :-) A doufám, že je brzy provětrám někde na parketu.
Poslední změna : 10.11.2008 09:25, Vytvořen : 10.11.2008 08:53, Vydán : 10.11.2008, 7735x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích