Pravidelný občasník originálního humoru

Předvánoční (brrrr, už zase?!?)

Vánoce jsou za dveřmi. Je to šílené, jak se tempo jejich návratu zrychluje s přibývajícími křížky na hrbu. Při mém povzdechnutí, jak ten rok utekl, se pan profesor smál. Je mu už 89 let. Snažil se mě utěšit tím, že už bude jen hůř, a že rok chápaný očima dítěte, které má odžito jen pět let, a rok v porovnání s mými 28, to jsou zcela dvě rozdílné délky.

Svatomartinská tradice

Tak, od včerejšího dne můžete v obchodech narazit na lahve s označením Svatomartinské víno.

Pár novinek...

Ahoj :-) Tak pár novinek z Netopýřákova:

Kočičí život

Nevím, jak to máte Vy, ale já mám kočky hodně ráda. Mám ráda všechna zvířata, ale polední rok a půl jsou mi kočky blíž než všechna ostatní zvířata, jakoby mi prorostly do života.

Tanec s ...

...o jednom krátkém nočním setkání...

Kam na dovolenou?

Já vím, venku je zima, navíc má ještě přituhovat, ale přiznejte se, kdo z vás ještě ani jednou od Nového roku nepomyslel na léto? Jak se bude povalovat na pláži u moře, nebo jen u rybníka v jižních Čechách, ale bude teploučko, sluníčko a nebude třeba se balit to deseti vrstev oblečení? Můj H. tomu říká "kozí čas" a bere to jako rizikové řidičské období. On ty prsaté holky v tílečkách sleduje, i když jedu s ním :-)))) Ale budiž Vám to přáno. Ať už se těšíte (jako já), nebo ne, mohlo by Vás zajímat, že právě teď probíhá na pražském výstavišti v Holešovicích už 15. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2006. Pro veřejnost je otevřeno v sobotu a v neděli od 9 do 18 hodin. Samozřejmostí jsou i doprovodné akce, výstavy, besedy. Více informací najdete na www.holidayworld.cz. Takže pokud ještě nemáte jasno, kam vyrazit na dovolenou, může být pro Vás letošní Holiday World dobrým zdrojem inspirace. :-) Enjoy...

Přání....

Tak, mám za sebou čerstvě narozeniny i svátek, takže mám zas na pár měsíců čas vymýšlet, co bych si tak mohla ještě přát. Ale kdybych se jooo zamyslela, napadne mě asi tak 1000 věcí, které bych chtěla/uživila/potřebovala/ocenila/atd. atd. atd., a to klidně teď hned!....jak jste na tom vy? :-) Co kdyby dnešek byl vyhlášen Dnem přání, napadne Vás něco?...třeba to vyjde...třeba ne, kdoví...:)

Taxiiii taxiiii

Tak TAXI, TAXI se jmenuje jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Sama jsem jela taxíkem jen třikrát za život, protože mám naštěstí vlastní pohybovadlo, ale tento týden s ním jezdí moje polovička a já najednou potřebovala rychlý přesun. Ne snad že bych chtěla být někde do deseti minut, jet tryskovou rychlostí a dojezd oslavit zvracením do pytlíku, ale přeci jen jsem očekávala trochu lepší službu :)))

Jak mi reklama zlepšila náladu

...tento příběh se skutečně stal...

Krátce z Netopýřákova

Všimli jste si, jaká je venku kkkkosa? - Kde jsem byla? - Kam se chystám? - Co se mnou je?...taková mikrozpráva o stavu netopýrek v Čechách.

Moje první stanování

Já vím, je leden. Ale tak nějak nemůžu spát a přitom bloumání po stropě jsem očima zavadila o naši skříň, na které jsou naskládané spacáky, karimatky, a taky můj krásný, dva roky starý stan. Leží tam a stejně jako já se těší na léto, až zas spolu někam vyrazíme. Tak asi proto jsem dostala chuť napsat Vám něco o mém prvním stanování vůbec...:-)))

Parkování....

...člověk by neřekl, že taková celkem nezajímavá činnost může být zdrojem tolika úsměvných, nebo naopak velmi nepříjemných situací. Parkuje se podélně, napříč, na přechodech pro chodce, v parkovacích zónách, na parkovištích, v garážích...někdo normálně, někdo precizně, někdo jako prase...co naděláme?

Auto roku 2006Blíží se vyhlášení ankety o NEJ auto pro rok 2006. Co vy, máte svého favorita? Já zatím hlasovala pokaždé, i když samozřejmě ne vždy můj tip vyšel. Kdo máte rád auta, můžete se mrknout na stránky www.autoroku.cz , kde si můžete alespoň prohlédnout letošní nominované, pokud jste to ještě nestihli. Hlasování bylo ukončeno 30. listopadu 2005 a vítěze se dozvíme už 18. ledna v přímém přenosu....

ZZZimní ZZZoo

Je neděle, a tak jsme se s H. dohodli, že se zajdeme podívat do zoo. Dneska zrovna teplé počasí nebylo. Trochu jsme to podcenili a asi proto nám to nejhezčí připadalo ve vyhřívaných pavilonech. Zahrada byla poměrně plná lidí, a to nejenom u výběhu goril, který je díky první reality show ze života opic velkým magnetem pro děti i dospělé. Narozdíl od nás dvou se zvířata pohybovala velmi čile a vlezlá zima jim očividně nijak nevadila. Na jednu stranu super, že je člověk může vidět v akci, na druhou stranu focení mi pak dělá trochu potíže. Mám tedy pěknou sbírku rozmazaných tygrů, lvů, goril, leguánů, dokonce ani ty kozy na skále nepostály a pořád sebou mlely. Jedno zvíře se ale slitovalo, a tak můžu přidat alespoň jeden foto-důkaz, že jsem tam dnes opravdu byla. Jinak návštěvu pražské zoologické zahrady všem doporučuji, a to i v zimním období. Má to zas jinou atmosféru než ta letní, případně noční varianta. Jen pamatujte na to, že do začátku hlavní sezóny je zkrácená otvírací doba (do 16:00 hodin).


( strana 1 z 2 ) Starší články >>> ( celkem článků: 26)