Pravidelný občasník originálního humoru

Články autora MetroBlogger

Tento sloupek nevyšel v Metru dne 17.ledna 2005

Další výměna šéfredaktora deníku Metro má zajímavý výsledek - redakce ani nový šéfredaktor nekomunikují se sloupkaři. Někteří z nich měli to štěstí, že jim alespoň někdo odepsal - bohužel dostali odpověď, ať se "v angličtině obrátí na nového šéfredaktora". :) :) :)

Metro se trochu seklo ...

Metro se trochu seklo ...
Pohled na úterní titulní stranu Metra pobavil víc
než cokoliv za poslední dobu. Je ze mě Bohuslav :)

Metroblog (vyšlo v Metru 20.prosince 2005)

Propukla další Potterománie. A hraje se i na city, protože „piráti“ prý využívají děti. Jako se všemi „piráty“ (i těmi hudebními či filmovými) je to všechno jenom neměřitelná záležitost, okolo které je mnoho křiku.

Metroblog (vyšlo v Metru 6.prosince 2005)

Ale jedno mě nakonec v celé téhle šlamastyce zajímá nejvíc. Jak dlouho bude ČSSD držet nad Dr. Rathem ochrannou ruku. A jaký směr to potom celé nabere.

Metroblog (vyšlo v Metru 22.listopadu 2005)

A prý se osmdesát procent kuřáků chce svého zlozvyku raději zbavit. Co jim v tom brání? Další věc kterou nechápu *** Podivná a nudná reality show VyVolení nabrala zajímavý vývoj

Metroblog (vyšlo v Metru 8.listopadu 2005)

Čtení o tom jak zasahovala policie a jak by se „to mělo řešit zákony“ mě už opravdu jenom rozesmívají. Lidskou blbost, s odpuštěním, prostě zákony řešit nejde.

Metroblog (vyšlo v Metru 25.října 2005)

Zdravotní pojišťovny, to je zajímavé téma * O víkendu jsem se chvíli díval na pány Topolánka a Paroubka * Chápu například prezidenta Klause, že odmítl jmenovat Davida Ratha ministrem * Špatné zprávy jsem se dočetl v novinách * A vlastně ještě jedna špatná zpráva nakonec

Metroblog (vyšlo v Metru 11.října 2005)

New Yorker vypadá dostatečně seriózně, aby mu záleželo na „public relations“. Nepřipadá mi, že by si mohl dovolit mít ve svých obchodech orientační prvky s nesmyslnými nápisy a asi by ani neměl mít webové stránky, které lze označit jedině slovem „ostudné“.

Hlas lidu ... hlas blba

Anonymní ohlas týdne : "Nebyl si se náhodou podívat na zámku ve Zbiroze v srpnu s obtloustlou ženskou v džínovině??? A ty máš pupek až ke kolenum a hraješ si na frajera??? Je to pravda". V reakci na kritiku společnosti vlastnící Zbiroh, která se prozměnu neobtěžovala ani odpovědět.

Metroblog (vyšlo v Metru 27.září 2005)

Nový ministr kultury se zařadil mezi ukázkové exoty prohlášením o potřebě státem dotovaného domova důchodců pro umělce * Silnice jsou vůbec podivně nebezpečné místo. Posledních několik měsíců je k vidění zajímavý jev * Minulý týden řádil prý i nějaký ten Kryštof * A na závěr výrok roku.

Metroblog (vyšlo v Metru 13.září 2005)

Hledaný podnikatel Krejčíř opustil republiku díky „taktice policie“? Nevím jak se dá získat seychelský pas, netuším jak bych si na Seychelách zařídil nový život ani jak bych si tam mohl poslat kontejnery plné věcí. Stejně tak ale netuším, jak získat stovky milionů korun.

VyVolení? BigBrother? Co říkají čtenáři Metra? (3)

"... řekla bych, že pořady typu Big Brother, Vyvolení a nedejbože jestli budou ještě další jim podobné, mohou sloužit jako obzvlášť rafinované formy duševního trýznění obětí mediálních zvrhlíků." ...

Metroblog (vyšlo v Metru 30.srpna 2005)

Dokud je pěkné počasí, tak si ho užívejte. Tradičně bych tu měl nějaké tipy. V televizích řádí reality-show, v počítačích si naopak můžete užít odtržení od reality. Původně jsem o reality-show v televizi nechtěl psát, ale ono to nějak nejde.

VyVolení? BigBrother? Co říkají čtenáři Metra? (2)

V úterním sloupku jsem se ptal čtenářů deníku Metro na jejich názory na VyVolené, BigBrother a reality show vůbec. Přišlo velké množství názorů. Druhá (a poslední) várka.

VyVolení? BigBrother? Co říkají čtenáři Metra?

V úterním sloupku jsem se ptal čtenářů deníku Metro na jejich názory na VyVolené, BigBrother a reality show vůbec. Přišlo velké množství názorů. Dnes si můžete přečíst první várku.

Šumava 2005

Skoro měsíc uplynul od mého posledního Metro sloupku. Období dovolených na tom má očekávatelný vliv. A čím jiným bych měl začít, než tím, že jsem strávil týden dovolené na překrásné Šumavě. Od Boubína až po Velhartice jsme den co den viděli dvě až tři nádherná místa. A protože není ještě zcela pozdě na doporučení, učiním tak hned na samém počátku. Inspiraci najdete na adrese www.pooh.cz/sumava, veškerá viděná místa jsou tam popsána, včetně fotografií.

Re: Metroblog : namet na blog-Dopravni Podnik a "zdravy rozum"

Dobre zorganisovany system je takovy, kde clovek nemusi dodrzovat mnozstvi slozitych pravidel, ale kde jsou pravidla takova, ze se je clovek nemusi dlouho ucit ale dodrzuje je, protoze jsou takzvane prirozena.

Re: Metroblog : Televize? Co takhle ceník?

Tak si tak klidně čtu Metroblok, klidně neb v něm nebyla politika, jen Makro, a to zase člověk musí druhému dopřát, co jeho jest. Do super- a hypermarketů jdu jen je-li nejhůř

Metroblog (vyšlo v Metru 21.června 2005)

Zvláštní způsoby zakazovat nesmyslné věci * Říká vám něco jméno Jizerní Vtelno či Stránov? * O pár desítek kilometrů dál najdete Drábské světničky a Valečov * A co nakonec? Řítí se na nás dvojice tzv. reality-show.

Hlas lidu aneb reakce na Metro blog - Proč jít k volbám?

"Abych mohl svobodně zvolit ze dvou velmi špatných alternativ tu horší nebo tu ještě horší? A která je horší?", říká jedna z reakcí. Další čtěte v článku.

Hlas lidu aneb reakce na Metro blog

Dnešní reakce budou několika příklady toho, jak se díváte na věčné téma - proč lidé nechodí k volbám

Hlas lidu aneb reakce na témata z Metro blogu

Homosexuální skutky jsou vážným zlem, něčím protipřirozeným, a ideologie je podporující ještě větší zvrhlostí * Proč ČT neřeší problém platících technickými prostředky * Z Vašeho článku jasně vyplývá Váš vztah k bezdomovcům * Foto uvnitř

Metroblog (vyšlo v Metru 7.června 2005)

Blíže do Evropy bychom se, dle mého mohli dostat i ve středu * Hlasy po zrušení Eura coby společné měny mě pochopitelně vyděsily * A když už jsme u té Evropy a různých referend, měl bych tu ještě dvě věci hodné zaznamenání

Metroblog (vyšlo v Metru 31.května 2005)

Pana premiéra Paroubka bych chtěl poprosit, aby nebral národu prezidenta, který má vlastní názor. Teď jsem si už jist jenom jednou jedinou věcí. Že by stát měl každému obyvateli poskytnout internetové připojení.

Metroblog (vyšlo v Metru 24.května 2005)

Víkend jsme v kompletní sestavě (K+M+J+já) strávili v Harrachově. Bylo to úchvatné, vidět Harrachov bez tří až čtyř metrových hromad sněhu. Náhle to tam všechno vypadalo uplně jinak.

Metroblog (vyšlo v Metru 17.května 2005)

Je zvláštní jak lidé rádi bulvár hltají, aniž by jim zpravidla došlo, že ti do kterých se bulvár lživě a nevybíravě strefuje, o to třeba vůbec nestojí.

Metroblog (vyšlo v Metru 10.května 2005)

Specifické vývojové poruchy učení jsou moc nepříjemnou věci, pokud je máte. Nebo pokud je má vaše dítě. Nebo pokud je má dítě, které učíte. Oproti obvyklé představě, že někdo je „hloupý“ protože nedokáže správně násobit či sčítat ...

Ohrazujeme se proti kritice VZP ve sloupku Metroblog z 26.dubna

Především postrádám vysvětlení zcela nelogického a ničím nepodloženého závěru pana Dočekala, že "VZP ČR by měla být tím, kdo mu poskytne údaje o tom, kde má každý praktický lékař ordinaci a jak ordinuje".

Metroblog (vyšlo v Metru 3.května 2005)

Pochopitelně, otázka „kam s nimi“ a „co s nimi“ je asi věcí neřešitelnou. Bylo by ode mne nespravedlivé zmiňovat jenom Prahu 9 – stejné problémy mají všechny ostatní městské části (a pochopitelně i jiná města i vesnice).

Hlas lidu aneb další reakce na Metro blogování

Tak co bychom tu dnes měli? Reakce na reakce, například. A taky něco na téma české zdravotnictví. A na závěr něco o dalším starém známém tématu - potřebujeme Senát či nepotřebujeme?


( strana 1 z 4 ) Starší články >>> ( celkem článků: 110)