Pravidelný občasník originálního humoru

VyVolení? BigBrother? Co říkají čtenáři Metra?

Autor chlívek (Kultura) - vydáno 18.8.2005

V úterním sloupku jsem se ptal čtenářů deníku Metro na jejich názory na VyVolené, BigBrother a reality show vůbec. Přišlo velké množství názorů. Dnes si můžete přečíst první várku.


Všem reagujícím patří nejprve mé poděkování, písmenka jejich myšlenek svěřena elektronické poště jsou velmi užitečná. Takže ještě jednou - díky. A pokud budete kdokoliv chtít reagovat, můžete - v ohlasech nebo na metroblog(z)pooh.cz

---

Vážený pane,

reaguji na Vaši výzvu ve včerejších novinách Metro, která se týká názorů na uvádění reality show v naší TV. Na tyto programy se nebudu dívat. Považuji je za ubohost a jsem velmi zklamán a znechucen tím, že naše TV, konkrétně Prima, Nova a teď prý i ČTV věnují, nebo hodlají věnovat těmto pořadům takový prostor. Je to jen pokračování dosvadních tendencí, které se ubírají směrem ke stále frekventovanějším trapnostem a sprostotám, vyhovujícím snad nějakému póvlu, ale ne normálně vnímajícím, aspoň trochu slušným lidem.
Ne vždy s Vašemi názory souhlasím. Ale v tomto případě se plně ztotožňují s tím, co jste v uvedeném příspěvku vyjadřoval.
Se zdvořilým pozdravem
MUDr Jiří Sovina

---

Pane Dočekale,jsem podešen ale zároveň potěšen úrovni tv,neboť v klidu si zasednu ke knize typu "Hovory k sobě,Nebo "Putovani duse".Ta poslední by měla být povinnou šetbou pro každého potencionálního teroristu.Díky milá tv za tvoji zbidačelou úroveň!

Naim

---

Reaguji na Vaši otázku z úterního Metra.
Asi vůbec nechápu význam a smysl tzv. reality show. Možná , že všechny ty show jsou určeny jen pro mladé, ale ani mezi nimi jsem se nesetkala s příznivou odezvou. Vlastně jsem zatím neslyšela, že by tyto pořady někdo sledoval. Já jsem viděla také sice jen kousek (VyVolení)a to při žehlení. Možná, že bych se měla podívat, abych věděla na co vlastně nadávám. Vadily mi ale už i agresivní a přímo vlezlé upoutávky.Kdekdo dnes kritizuje pokleslou zábavu za komunismu, ale já jsem se s radostí podívala na opakování několika Televarieté a i po letech to bylo pro mě pohlazení na duši a slušná zábava.

To je můj názor a těším se na další Vaše Metroblogy.
L. Vrabcová

---

ptal jste se na názor, tak tady je: čtyři roky jsem strávila takřka výlučně v Německu. Z Big Brothera jsem tam viděla úryvky a nechápu, kdo na to může koukat - je to nuda!

Takže na české reality show nekoukám a koukat nebudu. A vůbec úroveň televizní zábavy mi doma přijde opravdu velmi nízká (stupidní vtipy nebo samé kriminálky), takže televizi skoro nezapínám.

Ale bude-li někdo při sledování reality show šťastný, tak mu to neberu.

S pozdravem: rádiu zdar! :o)

M. Kadlecová.

---

Pokud budete opravdu rád - tak vám píšu. Kulturnost a vkus se krčí v koutě - telenovelám lze unikat snadno, ale tohle už je vážně moc. Jako vy jsem byla otrávená dávno před tím, než to vypuklo, hrozím se ranních debat v MHD o tom, co národ shlédl ve včerejším sestřihu perel ze záchodů, sprch a ložnic cizích lidí, kteří se budou muset předhánět ve "vodvazech", aby za každou cenu zaujali - za ty peníze jim to přeci stojí...A pokud je pravda, že to chce dělat i ČT, tak to je vrchol - klidně snáším "přestávky v programu" v podobě reklam na ostatních TV, nevadily by mi ani na ČT - ale chtít zvýšené koncesionářské poplatky ne na výrobu televizních inscenací a filmů a podobných "obyčejností", kterých je dnes jako šafránu, ale na zabití spousty večerů a výslednou apanáž pro exhibicionistu - no to už mě vážně nadzvedává hodně. Pak už mi zbyde jen ta ČT2 - jenže bohužel sportovní přenosy mě zajímají jen vyjímečně, tak ani to není spolehlivá stanice.Dejte vědět, až někdo bude sbírat podpisy na petici proti blbnutí lidí, manipulacím se senzacechtivými davy nebo prostě jen na podporu kultury, přijde nás tam houf.
Zdravím
Ing. Edita Fikerová

---

Dobry den,
plne s Vami souhlasim, ze televize degradovaly na porad, ktery je uplne postaveny na hlavu. Nechapu, ze ti ucastnici (i kdyz za vidiny velke
vyhry) se teto show chteji zucastnit. Ale hlavne nechapu, ze se na to chteji lide koukat. Asi nas narod uz hluboko klesl, ze uprednostnuje tyto programy. Je to tak levna zabava, ze to nechapu. Ja osobne se na zadny z techto poradu nebudu divat a v mem okoli znamych je na to stejny nazor. Nastesti mohu zajit do kina, divadla, na sport (i aktivni) nebo jiny druh zabavy, kde se da najit porad, dilo apod., kde je vlozena nejaka myslenka. Mohl bych se rozepsat vice, ale to hlavni jsem rekl.
S pozdravem
Petr Zgraja.

---

 |
Poslední změna : 18.8.2005 13:27, Vytvořen : 18.8.2005 08:07, Vydán : 18.8.2005, 10458x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích