Pravidelný občasník originálního humoru

Metro Blog je digitální společník sloupků zveřejňovaných v deníku Metro - každý sloupek, který napíši do tohoto deníku, se den po papírovém zveřejnění objeví na tomto blogu (se snadno zapamatovatelnou adresou metroblog.pooh.cz). A čas od času se zde objeví i věci, které se již do papírové podoby nepodařilo umístit. Své připomínky a nápady k "digitálním" sloupkům v deníku Metro můžete směrovat na adresu metroblog(z)pooh.cz ("(z)" uprostřed si nahraďte pochopitelně znakem @). "Digitální" sloupky v Metru budou vycházet vždy v úterý.

Tento sloupek nevyšel v Metru dne 17.ledna 2005

Další výměna šéfredaktora deníku Metro má zajímavý výsledek - redakce ani nový šéfredaktor nekomunikují se sloupkaři. Někteří z nich měli to štěstí, že jim alespoň někdo odepsal - bohužel dostali odpověď, ať se "v angličtině obrátí na nového šéfredaktora". :) :) :)

Metro se trochu seklo ...

Metro se trochu seklo ...
Pohled na úterní titulní stranu Metra pobavil víc
než cokoliv za poslední dobu. Je ze mě Bohuslav :)

Metroblog (vyšlo v Metru 20.prosince 2005)

Propukla další Potterománie. A hraje se i na city, protože „piráti“ prý využívají děti. Jako se všemi „piráty“ (i těmi hudebními či filmovými) je to všechno jenom neměřitelná záležitost, okolo které je mnoho křiku.

Metroblog (vyšlo v Metru 6.prosince 2005)

Ale jedno mě nakonec v celé téhle šlamastyce zajímá nejvíc. Jak dlouho bude ČSSD držet nad Dr. Rathem ochrannou ruku. A jaký směr to potom celé nabere.

Metroblog (vyšlo v Metru 22.listopadu 2005)

A prý se osmdesát procent kuřáků chce svého zlozvyku raději zbavit. Co jim v tom brání? Další věc kterou nechápu *** Podivná a nudná reality show VyVolení nabrala zajímavý vývoj

Metroblog (vyšlo v Metru 8.listopadu 2005)

Čtení o tom jak zasahovala policie a jak by se „to mělo řešit zákony“ mě už opravdu jenom rozesmívají. Lidskou blbost, s odpuštěním, prostě zákony řešit nejde.

Metroblog (vyšlo v Metru 25.října 2005)

Zdravotní pojišťovny, to je zajímavé téma * O víkendu jsem se chvíli díval na pány Topolánka a Paroubka * Chápu například prezidenta Klause, že odmítl jmenovat Davida Ratha ministrem * Špatné zprávy jsem se dočetl v novinách * A vlastně ještě jedna špatná zpráva nakonec

Metroblog (vyšlo v Metru 11.října 2005)

New Yorker vypadá dostatečně seriózně, aby mu záleželo na „public relations“. Nepřipadá mi, že by si mohl dovolit mít ve svých obchodech orientační prvky s nesmyslnými nápisy a asi by ani neměl mít webové stránky, které lze označit jedině slovem „ostudné“.

Hlas lidu ... hlas blba

Anonymní ohlas týdne : "Nebyl si se náhodou podívat na zámku ve Zbiroze v srpnu s obtloustlou ženskou v džínovině??? A ty máš pupek až ke kolenum a hraješ si na frajera??? Je to pravda". V reakci na kritiku společnosti vlastnící Zbiroh, která se prozměnu neobtěžovala ani odpovědět.

Metroblog (vyšlo v Metru 27.září 2005)

Nový ministr kultury se zařadil mezi ukázkové exoty prohlášením o potřebě státem dotovaného domova důchodců pro umělce * Silnice jsou vůbec podivně nebezpečné místo. Posledních několik měsíců je k vidění zajímavý jev * Minulý týden řádil prý i nějaký ten Kryštof * A na závěr výrok roku.

Metroblog (vyšlo v Metru 13.září 2005)

Hledaný podnikatel Krejčíř opustil republiku díky „taktice policie“? Nevím jak se dá získat seychelský pas, netuším jak bych si na Seychelách zařídil nový život ani jak bych si tam mohl poslat kontejnery plné věcí. Stejně tak ale netuším, jak získat stovky milionů korun.

VyVolení? BigBrother? Co říkají čtenáři Metra? (3)

"... řekla bych, že pořady typu Big Brother, Vyvolení a nedejbože jestli budou ještě další jim podobné, mohou sloužit jako obzvlášť rafinované formy duševního trýznění obětí mediálních zvrhlíků." ...

Metroblog (vyšlo v Metru 30.srpna 2005)

Dokud je pěkné počasí, tak si ho užívejte. Tradičně bych tu měl nějaké tipy. V televizích řádí reality-show, v počítačích si naopak můžete užít odtržení od reality. Původně jsem o reality-show v televizi nechtěl psát, ale ono to nějak nejde.

VyVolení? BigBrother? Co říkají čtenáři Metra? (2)

V úterním sloupku jsem se ptal čtenářů deníku Metro na jejich názory na VyVolené, BigBrother a reality show vůbec. Přišlo velké množství názorů. Druhá (a poslední) várka.

VyVolení? BigBrother? Co říkají čtenáři Metra?

V úterním sloupku jsem se ptal čtenářů deníku Metro na jejich názory na VyVolené, BigBrother a reality show vůbec. Přišlo velké množství názorů. Dnes si můžete přečíst první várku.


( strana 1 z 8 ) Starší články >>> ( celkem článků: 110)