Pravidelný občasník originálního humoru

Nová práce, taky práce

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 7.12.2005

Je to už nějaká doba, co jsem se s vámi podělila o zážitky ve svém tehdejším zaměstnání. Tak jsem to tedy vzdala a rozhodla se začít odjinud. Nemůžu si stěžovat, pominu-li, že střechou nám sem "mírně" prší.


Kariéru servírky jsem vzdala po pár konfliktech s podnapilými pitomci, které mě přestalo bavit fackovat. Prolízala jsem inzeráty a nenapadlo mě nic lepšího, než to zkusit jako prodavačka v elektru. Nepletete se pokud máte pocit, že jsem tou dobou byla jen "ženská" a prd jsem tomu rozuměla. I tak jsem ale z vervou a zasvěceně začala prodávat televizory a pračky se skvělýma funkcema (jejichž názvy mi toho říkaly asi tolik, jako staroegyptské písmo..).

Časem jsem tomu ale přišla aspoň částečně na kloub a říkala jsem si, že i přes mizerný plat se mám v podstatě mnohem líp. Jak ale začínala zima a já přišla na to, že potřebuju do práce tři svetry, protože jinak se nedožiju večera, začalo mi docházet, v čem je háček...

A tak ráno mrznu hodinu v autobuse, pak deset hodin v naší prastaré polorozpadlé budově a pak zas hodinu v autobuse.

Aby toho nebylo málo, stropem hned vedle LCD televizí začlo (zezačátku jen zlehounka) pršet. Dnes už bychom potřebovali tři kbelíky, aby se nám podařilo všechnu tu vodu s omítkou pochytat.

ředitelka celého tohoto cirkusu, který si říká OBCHODNÍ DŮM si s tím ale težkou hlavu nedělá, jelikož ona v kanceláři u svého cigárka má teplo a sucho a moje LCDéčka jsou jí upřímně kdoví kde. Každopádně tak jak tak nás neustále přesvedčuje, že musíme vydržet do jara, protože v zimě nám střechu žádný blázen opravovat nebude. A tak se denně bavím nad představou, co by asi napadlo mě, kdybych vlezla do obchodu a tam ze stropu pršelo do kýbla... Ale proč ne, vždyť aspoň tady máme kousek přírody :o)

Každopádně nechci působi dojmem, že si jenom stěžuju, ta plazmová televize s domácím kinem, co máme zapojenou vedle kasy, není špatná věc, první tři díly Harryho Pottera už znám zpamněti..
Poslední změna : 7.12.2005 16:24, Vytvořen : 7.12.2005 16:24, Vydán : 7.12.2005, 6110x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích