Pravidelný občasník originálního humoru

Pomoc! "disc error" mi zakopal moje fotky!

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 5.9.2005

Haló, že se najde někdo, kdo bude tak geniální a pomůže mi!?! Je to v podstatě otázka života smrti:(. Finanční odměna možná!


No, já ani moc nechápu, co přesně se stalo, nicméně moje fotky, moje drahé fotky už asi nnikdy neuvidím. Ale s tím se přece nemůžu smířit!!! Tady je stručná charakteristika problému a pokusů o jeho řešení...

Po startu se zobrazí háška "disc error", na disk se nedá podívat ani po nastartování PC z Linuxového CD s podporou čtení NTFS nebo bootovacího BART CD (Windows PE,Ultimate boot CD...).Ta sice disk zobrazí,ale již není schopný přečíst jeho obsah. Hardwarové poškození specializovaný SW nenašel (i v BIOSU se disk korektně zobrazí),ale bylo diagnostikováno poškození souborového systému.

Nepomohl ani Scandisk pouze v diagnostickém režimu (projistotu bez oprav chyb-neustále se restartuje),boot sektor disku není také poškozen.

Samotná data,ale není schopný už žádný free SW spustitelný z boot CD vytáhnout (FileRecovery, RecoveryManager, Restoration). Jediný R_Studio dokázal po připojení jiného PC přes TCP/IP vyhledat soubory a i je obnovit,ale jeho demo verze obnoví jen soubory do 64 kB.

PC Inspector File Recovery, který je zdarma najde sice určitá data pokud je spuštěn text cluster po clusteru,ale analýza celého disku by zabrala měsíce a je obnoveno množství souborů (navíc pouze očíslovaných) z nichž pouze 1:10 je čitelných.


Pokud byste někdo měl nějaký nápad, než dojde k úplnému zničení všech dat, prosím ozvěte se mi do ohlasů nebo na mail: maggiesgarden na centrum tečka cz.

A to s tou odměnou myslím vážně!|
Poslední změna : 5.9.2005 08:25, Vytvořen : 5.9.2005 08:25, Vydán : 5.9.2005, 9044x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích