Pravidelný občasník originálního humoru

Alfie, aneb Zlatíčko

Autor chlívek (Film) - vydáno 27.7.2005

Nechte se nalákat, láska, sex a vztahy, krásný lidi... A kde? V nejbližší videopůjčovně!


Alfie... To jméno na podzim minulého roku skloňovali všichni mí přátelé z daleka. Jude Law bylo druhé nejčastěji skloňované. Teď mě tak napadá, že v angličtině se neskloňuje.

V naší půjčovně jsem onen film bez problémů přehlédla, neb název "Zlatíčko" je odpuzující sám o sobě. Bléé!

Pak ale nastal ten den, kdy jsem si domů koupila víno, pár zdravých dobrůtek, s ďábelským plánem zachumlat se mezi plyšáky a strávit osamělý večer s filmem.

Musím Vám ale taky říct o mém pánovi z videopůjčovny. Je geniální!!! Naprosto tarantinovský. Prostě typický týpek z videopůjčovny. Alfieho mi schválil a popřál příjemný večer.

Pohoda mohla začít. Nevím, co chválit dřív. Kromě krásnýho, moc krásnýho chlapa je tam i spousta krásných žen, včetně šílené blondýnky z Ally McBeal. Příběh je silný, plný velmi pravdivých okamžiků sebepoznání, ale i zábavy. A není to doják, takže muži přežijí:). Nemluvě o nádherné angličtině. Stojí za to pustit si to v angličtině s titulkama. Také bych Alfieho tipla na Jude Lawovu životní roli... :)

A tak snad už jen o hudbě. Mick Jagger a sem tam blonďatá Joss Stone se očividně resp. ušividně snažili. A tak si na dovolenou vezmu do tajné kapsičky o pár desítek penízek navíc a potají si jeden soundtrack přivezu domů.

Tak se na to mrkněte a pak se mi ozvěte:).|
Poslední změna : 27.7.2005 00:53, Vytvořen : 27.7.2005 00:53, Vydán : 27.7.2005, 12466x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích