Pravidelný občasník originálního humoru

Nový začátek?

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 25.12.2008

Jde o to, že už jsem pravděpodobně alespoň trochu dospěl (6.1.2009 mi bude 16 let). A tím pádem mám pocit, že bych měl začít na novo. Předchozí články jsem vymazal, nestály za nic. Jejich literární hodnota je rovna nule :)...


Jak začít?.. Ahoj všem. Zoufale doufám, že jsem alespoň někomu chyběl a že je taky někdo rád z mého návratu. Jestli se někdo takový najde tak by ho mohl zajímat můj nynější život. Jsem student. Studuji střední odbornou školu multimediální a propagační tvorby, obor "Grafika a výtvarnictví". Za tu dobu co jsem zde nepsal jsem v sobě objevil slušnou dávku výtvarného talentu. Náznaky byly vidět už v ranném věku, ale všiml si jich málokdo:) Poslední dobou mi vrtá hlavou co vlastně budu chtít dělat až školu dostuduju. Pravděpodobně se vrhnu na vysokou. Přemýšlel jsem o FAMU, katedra fotografie, protože mě fotografie nepředstavitelně oslovila. Miluju fotoaparáty, miluju fotografování a myslím si, že mám pro fotografii cit.

Momentálně se pyšním digitální zrcadlovkou Sony Alpha A200, je to fotoaparát střední třídy. Nic extra, ale bohatě poslouží. Časem sem hodlám dát nějaké své práce ať už z oblasti fotografické nebo výtvarné ( A vězte že obojí je mi vlastní ).

Chystám se taky vrhnout na css styl svého blogu. Vůbec to neumím, ale to problém nebude. Vždycky jsem si dokázal v těhle věcech poradit ;) Asi to mám v krvi po taťkovi. Holt na to půjdu metodou pokus omyl tak se kdyžtak nelekejte kdyby se zde objevilo něco naprosto abnormálního. Je to jenom internet. A časem to určitě vychytám.

To by prozatím stačilo. (S)Mějte se pěkně, a hezké svátky.

P.S.: Stejně legrace začít nanovo zrovna 50 minut po půlnoci a 25. prosince (den po štědrém dnu)..
Poslední změna : 25.12.2008 00:55, Vytvořen : 25.12.2008 00:51, Vydán : 25.12.2008, 5544x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích