Pravidelný občasník originálního humoru

Zruinujte BAUMAX...!

Ano, vím, že to nebude jednoduché. Chce to trpělivost, protože nás čeká mravenčí práce. Střádat šroubek ke šroubku. Vlastně matičku k matičce :-). Tak jdeme do nich?!

Balónek

Balonek

Miloši! Vladimíre! Stando!

Každý člověk by měl v sobě mít prvek sebereflexe. Přiznat si chyby. Omluvit se těm, kterým křivdil. Nechlastat tolik vodky s Red Bullem (to sem vlastně nepatří). Je květen. Je lásky čas. Zpytuju svědomí a chtěl bych se omluvit. Bude to krátký a rychlý. Omlouvám se Milošovi, že jsem si myslel, že je tak trochu buran. Omlouvám se Vladimírovi, že jsem si myslel, že je tak trochu robot. Omlouvám se Standovi, že jsem si myslel, že je tak trochu prostě blbej. Klucí zlatý, nezlobte se na mě. Já fakt netušil, že po vás... potopa.

Má holka má prima holku

„Jak je to dlouho?“ zeptala se. Seděli jsme v cukrárně a pili kafe. Náhodné setkání, ke kterému dochází nejvýše jednou za...

Žížaly

Včera odpoledne pršelo. Byl jsem venku a všimnul si jedné zvláštní věci. Když jsem byl malý a bylo po dešti, byly mokré chodníky plné žížal. Člověk mezi nimi musel kličkovat, pokud mu tedy nečinilo zvláštní potěšení na ně šlapat. Včera nic. Ani jedna...! Je možné, že žížaly následovaly delfíny? Dostal snad někdo z vás nějaký vzkaz? Já ne :-(.

 

Maryša 2006

Fragment nového zpracování klasiky. Bratři Mrštíkové prominou. Pokud možno, oba dva. Pokud možno, nejen oni.

Tenkrát na záchodě

Pozor! Článek obsahuje náhodnou soulož s Francouzkou, jedno slovo na „š“, jedno na „h“ a dvě na „č“. Pokud Vás to pohoršuje nebo je Vám méně než 18 let, nečtěte to!

Velká ryba

Doba si žádá činy. Moje doba si žádá i činky. Chtěl bych Vám vyprávět nějaký hezký příběh, ale bohužel, bude to jako vždy – o dítěti, o mně a o věcech, které se skoro takhle staly.

Singlstory: Kopytem sem, rohem tam

Osoby: malý stín, velký stín, kolemjdoucí člověk. Místo: liduprázdná ulice. Čas: středa večer.

Deja vu

Zvláštní, jak se za rok život změní. Ne ten velkej život venku, ale ten malej, doma. Seděl jsem v baru. Nejdřív jsem ho nepoznal, ale jo, byl to ten samej bar.

Moudro pro dnešní den

Chtěl bych Vám říct, že když jedete ve vlaku, je plný kupíčko, uprdnete se a neslyšíte to, protože máte na uších sluchátka, tak to neznamená, že to neslyšej ti ostatní. Nemluvě o tom, že to vlastně ani slyšet nemusej ;-).

(We Were Never) Being Boring

Poslal jsem matce (mojí matce) textovku: „Budete vecer doma? Stavil bych se.“ Zpátky mi přišlo: „Prijd, mame vodku i fernet.“ Když už to vědí i rodiče, nemá cenu to tajit před vámi :-).


( strana 1 z 7 ) Starší články >>> ( celkem článků: 102)