Pravidelný občasník originálního humoru

R. I. P. Gamezone

Autor chlívek (Bulvár) - vydáno 1.2.2006

Bylo tu není tůůů...


Dnes se stala naprosto neuvěřitelná věc. Český Telecom se vzdal velmi populárního projektu gamezone a prodal ho společnosti ProGamers ( http://morph.lanparty.cz/index.php?mod=TextClanek&ClanekID=10 ).
Nevím, jak kdo z Vás měl k danému serveru vztah, ale myslím si, že realizační tým vedený šéfredaktorem Bojlerem dělal skvělou až vinikající práci. Díky jejich píli se vybudovala například česká komunita Operace Flashpoint, mnozí z Vás poznali spoustu přátel při společných bitkách i pitkách.
Nadešel čas a mávnutím kouzelného proutku jsme opět o iluzi chudší. Již není místo, kam člověk chodil rád, nemá na koho mohl nadávat, když server hodinu nejel, není místo, kde se pořádaly turnaje ve všem možném i nemožném, není místo,které bylo pro mnohé z nás po nějaký čas téměř druhým domovem. Stará dobrá gamezone už prostě není a nebude. I když nový výtvor bude nosit hrdé jméno legendy, stále to bude pouze fragment toho, co pro mnohé tento portál znamenal. Dnešním dnem zakládám tričko Gamezone(opravdové od Bojlera) na čestné místo.
Díky všichni, co jste se na Gamezone podíleli .... Těch šest let bylo báječných.
To co mnozí z Nás díky Vám prožili nikdy nezapomeneme.

Bohužel Gamezone 2006 se zařadí ke mnoha dalším smutným kapitolám historie České Republiky. Tato glosa asi nejlépe vyjadřuje pocity mnoha hráčů.
Poslední změna : 1.2.2006 21:18, Vytvořen : 1.2.2006 21:18, Vydán : 1.2.2006, 6684x

Komentáře pro ty z Facebooku

 


REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích