Pravidelný občasník originálního humoru

Články autora Mirun

Co se stane, když praskne prezervativ?

Nevím jak vám, ale mě to občas praskne. Obvykle to není moc příjemný, ale většinou se s tím vždycky dá něco dělat...

Aktovka-X: poslední jízda

Nic netrvá věčně, ani láska k slečně. Tak to praví lidové rčení a tak to v životě chodí. Lásek je mnoho druhů a netýkají se jen opačného (či stejného) pohlaví... ale všeho obecně.

O proradném čarodějovi

Muž se vracel z trhu. Dnes měl šťastný den. Prodal veškeré zboží... a těšil se domů.

Pohádka o frigidní manželce

Seděli spolu na gauči. Držel jí jemně kolem ramen. Hrozně jí chtěl.

Vyznání

Spatřil jí stát u auta na okraji silnice. Srdce zapracovalo. Měla nějaký problém. Vystoupil z auta.

Strana demokratického tajemství

Volební program, naše cíle a proč by nám měl volič dát hlas.

Když dva se rádi mají...

Viktor seděl v autě, periferním viděním vnímal dění na silnici. Kdyby to šlo, jel by dvakrát rychleji. Byl krásný podzimní den a těch stodvacet kilometrů do Mýta se mu zdálo příšerně daleko.

Iluze popisu

Vzpomínám si na školní léta, když jsme měli ve slohu za úkol popsat svého přítele. Jedná se o na první pohled jednoduché zadání. Pomocí souřadnic určíte kde bydlí, jaké má vlasy a oči, oblíbené oblečení, co poslouchá za hudbu a zmíníte se o jeho pozitivních a negativních vlastnostech. Tolik k uspokojení češtinářky.

Homosexuální zákon potvrzen

Někdy si říkám, proč pořád vyhazujeme státní peníze za věci, které vůbec nejsou potřeba. Například za nekonečné schvalování zákona o registrovaném partnerství.

Vytvořil jsem nový literární směr

Stejně jako každý muzikant touží po tom, založit nějaký hudební směr, tak každý spisovatel, včetně mě, touží po tom, založit směr literární.

Chcete novou panenskou blánu?

Američanky si prý v nové modní vlně nechávají za pár tisíc doláčů znovuvytvořit panenskou blánu. Hm. To mě rajcuje...

Elektronické bankovnictví šetří náš čas

Žijeme ve století informací, bezobslužných strojů a elektronické výměny dat. Nebo se to alespoň tak říká.

Ať se mládí vydovádí

Nevím co je to poslední dobou za módu, ale pořád se mele o tom, kam ten svět spěje, když mládež už ve čtrnácti chlastá.

Bush a jeho sexuální skandál s Katrinou

Koukám na zpravodajství málo, zato mám zvláštní štěstí, že vždycky když na něj narazím, je tam nějaká perla

Únor bílý – píchnu si do žíly

Na to že touhle dobou padá sníh jsem si už zvykl, ale že je ho letos tolik už mě trošku nudí.

Sex ve fázi R.E.M.

Erotické sny lze technicky rozdělit z hlediska vnějšího projevu na dvě hlavní skupiny: suché a mokré (platí zejména pro samečky). Ty suché mají oproti mokrým nevýhodu v tom, že se často nezdají dokonce, kdežto ty druhé vždycky.

Aktualizace

Povědomý tón hlasu. Zase ty gesta. Nesnesitelný. Jediný co bylo potěšující, byl datum. Ten den měla vyjít nová verze.

Ať žije Valentýn!

Jo super, můj oblíbenej svátek, bude už zase tady. Tak si pojďme hezky pošpitat, co všechno se v tenhle tradiční den pro milého či milou dá hezkého dělat...

Mirunovy čtyři věci

Nesnáším řetězový dopisy, mejly a podobný chujoviny. Takže to píšu jen proto, že Arsi, vědouce, že jí s tím pošlu do řitního otvoru, pověřila zbaběle Vilmu, aby si to vylízala za ní. A mě je Vilmy líto :)

Blesková hladovka

Víte, že roční náklady na reklamu nabízející prostředky na hubnutí dosahují takové výše, že by po stejnou dobu dokázaly uživit leckterý stát Afriky?

Věci na dvě věci

Jedna z nich je, že pořád mrzne. Říkám si, jakéže mám štěstí, že nejsem exhibicionista, protože v tomhle mraze to musí bejt fakt ekl.

Špidla bloguje...

Tak nějak po nedávném "úmrtí" několika "slavných" blogů se začíná blýskat na lepší časy, neboť pixofilové, dentofilové a marigoldofilové jistě najdou hodnotné příspěvky na novém Špidlově blogu.

Teď už k všeobecnému čtenářskému štěstí chybí jen to, aby začali psát Gross, zvířátka pana Krbce, Rumcajs a častěji aktualizoval stránky můj oblíbenec poslanec Karas.

Čtvrteční chvilka filozofie

Přestože jsem jedním z největších žijících filozofů naší obce, stále ještě jsem nevydal žádný vlastní soubor moudrých slov, což by mě mohlo předurčit k nezařazení do školních osnov. Tak tedy...

Stařec a moře

Jako každé ráno stál rybář Santiago v zátoce. A jako poslední tři měsíce, zbytečně. Prut byl němý a splávek se ani nehnul.

Černá skříňka

Seděla u stolu a prohlížela si fotky. Pomalu jednu po druhé. Procestovali spolu půl světa. Ona a on. Na pozadí fotek památky, na popředí on. Nebyla fotka, kde by nedominovalo jeho já.

Kdyby

Jedno z hezkých českých rčení říká, že kdyby pes nesral, tak praskne. To je určitě pravda, ale patrně to vůbec není o tom, o čem chci psát.

Všimli jste si že...

Když děvčeti sundáváte jednou rukou kalhotky, pomáhá vám při tom zcela nevědomky celou skupinou složitě koordinovaných pohybů, aby vám to co nejvíc usnadnila? Ale zkuste jí je potom oblékat zpátky a uvidíte, že neumí ani jeden, aby vám nějak pomohla...

Jak jsem byl hrdinou pro svou dívku

Janička byla drobná dívka od nás ze třídy, vždy mluvila pravdu, měla dobré známky a zakládala si na tom, že jednou bude paní doktorkou. Moc se mi líbila a řekl jsem si, že je to přesně ten typ, který bych chtěl pozvat na rande.

Dopis milence

Když se člověk chce stát úspěšným milencem a myslí to opravdu vážně, je samozřejmě nutné, aby k tomu měl alespoň trochu předpoklady a nějaké to know how. Jednou z tradičních talentů, kterými lovíme své milenky, je bezesporu umění napsat milostný dopis.

Co Čech, to Vietnamec

Naše město pomalu ovládají Vietnamci. Už nepostávají v mrazu na ulicích v rádobystáncích a nelákají kolemjdoucí povědomým „poté paní poté, podivejté co mámé“. Stánky zmizely, protože Vietnamci skoupili kamenné obchody, kde se topí a dále tam už nepostávají oni sami, ale za mrzký peníz pracující Češi.


( strana 1 z 8 ) Starší články >>> ( celkem článků: 232)