Pravidelný občasník originálního humoru

Ať se mládí vydovádí

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 7.3.2006

Nevím co je to poslední dobou za módu, ale pořád se mele o tom, kam ten svět spěje, když mládež už ve čtrnácti chlastá.


Např. dnes na idnes.

Já jsem se poprvé opil, když mi bylo šest. Bylo to nedopatřením na čarodějnicích, kde jsem nepozorovaně upíjel z piva. Když na to chlapi přišli, připadalo jim to hrozně legrační. Domů mě otec nesl na zádech. Pamatuju si, jak se mi točila hlava a bylo to hrozně příjemný.

Podruhé to bylo ve dvanácti letech, když máma spolužáka rušila svou sbírku kořalek (sbírala takový ty malý suvenýrový flaštičky). Byla jich plná igelitka a místo „odneste to do popelnice“ jsme je vzali druhý den do školy. Cucali jsme je o hodině a ani nám nevadilo že věci jako Apricot atd. dokážou vcelku rychle proměnit vůni třídy ve vůni baru. O velký přestávce už jsme byli vcelku našrot. Všechno by proběhlo bez problémů, kdyby nás nenaprášila snaživá JB. Třídní, zjistivše, že třetina třídy vrávorá zrušila odpolední výuku naší třídy v bazénu a zahájila vyšetřování.

Pár dní na to (coby „zkušení“ alkoholici) jsme si koupili s MF a BZ každej :) litrovku červenýho. Vypili jsme to asi za hodinu. Moc si toho nepamatujeme, bezvědomí bylo milosrdné, jen chvilkama mi prosvítají mlhou zahalené vzpomínky na zvracení skrze plot a bloudění po polích.

Pak už jsme byli opatrnější a opíjeli jsme se jen pivem. V podstatě asi do čtrnácti, kdy jsme si na silvestry, svátky a narozeniny dopřávali k pivu rum, zelenou nebo vodku. Občas nám to taky ujelo, takže i na zvracení a bezvědomí došlo, ale jen zřídka.

Do šestnácti jsme se pravidelně posilňovali v Praze na Hlaváku u stánku před tím, než nám jel vlak do školy. Jednou jsme si dali spicha s M a R+R už nějak po obědě, takže v devět hodin večer jsem měl v sobě naklopíno 19 jedenáctek a M asi o čtyři víc. Vlak jezdil vcelku prázdnej, takže když někdo z nás zrovna pozvracel kupíčko, šli jsme si sednout o jedno dál. Bohužel za chvíli jsme dorazili na konec vagónu a už nebylo kam. Průvodčí se nás snažili přimět k úklidu, což jim nebylo přáno, takže na Smíchově jsme byli zcela bez slitování vyhozeni. Do čtyř do rána jsme pak blili do těch železnejch sloupů na nástupišti, svíjeli se v křečích jak hadi, leželi na zemi a čekali na Boží smilování a další vlak.

Pivo jsem pak nemohl cejtit asi půl roku, takže jsem pil rum. Kořalka je bohužel v rychlosti i účinku zrádná, takže při oslavě mých narozenin, která se taktéž odehrávala ve vlaku, opět došlo k mohutné organizované opilosti a mému bezvadnému nápadu, „proč bysme jezdili až na nádraží, když se dá ven vyskočit za jízdy a ušetříme cestu přes celou Plzeň“. Než mi v realizaci zlepšováku stihli zabránit, už jsem byl venku :). Do školy mě pak odnesl M., kterej si všiml, že mé opuštění rychlíku se patrně neobešlo bez komplikací (překážka v cestě) a vyskočil za mnou. Asi tejden jsem čůral krev, pak se to fixlo. Ožralému štěstí přeje. Přežil.

Na školní výlet jsem bral batoh plnej lahví. Vzápětí jsem opil dosud nikdy nepijící předsedkyni a premiantku třídy tak, že mi zabralo půl odpoledne jí máchat hlavu v umyvadle se studenou vodou, aby nepadla do klinické smrti a pak jsme jí s R další dvě hodiny vodili po pláži. Opili jsme i konzervativní dozor, starší paní učitelku kolou s rumem a to dřív, než se vrátil „do tábora“ třídní, který byl cosi kdesi zařizovat. Dozorkyně vzápětí (naštěstí i pro ní) usnula. To, co se dělo večer a v noci nebudu veřejně reprodukovat, byl to jeden z nejšílenějších mejdanů, jakej lze zažít. Alkohol dokáže v kolektivu zbourat JAKÉKOLIV myslitelné hranice. Náš třídní byl za tento školní výlet a sex se žákyní posléze bohužel odsouzen k osmi a půl letům vězení natvrdo. Když to srovnám s dneškem, jak média dělají pozdvižení nad tím, že „hasiči sundávali opilou dívku ze stromu“, chce se mi nad tím brečet, poněvadž mám dojem, že mládež už se po chlastu ani neumí bavit.

Od šestnácti/sedmnácti už pak jen stačilo vědět, v který hospodě nalejou bez občanky. Bylo jich dost. Chodili jsme do hospody skoro každej den a byla to prima zábava. Motali jsme se pak po sídlišti, řvali a připadali si hrozně dospělí.

Tak jaká DNEŠNÍ zkažená mládež? :)V kolika letech jsi byl/a poprvé našrot?
Méně než 13 (24)
13 (30)
14 (68)
15 (70)
16 (50)
17 (38)
18 (26)
19 (10)
Více než 19 (17)
(19)


|
Poslední změna : 7.3.2006 11:24, Vytvořen : 7.3.2006 11:19, Vydán : 7.3.2006, 11927x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autoraREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích